مدیرعامل صنایع سیمان کرمان: سیمان کرمان جزو شرکت های برتر سیمان کشور به شمار می رود

منتشر شده در صفحه صفحه اول 474 | شماره شماره ۴۷۴

مدیرعامل صنایع سیمان کرمان:
سیمان کرمان جزو شرکت های برتر سیمان کشور به شمار می رود

مدیر عامل گروه صنایع سیمان کرمان صبح دیروز در نشستی خبری گفت: سیمان کرمان بالاترین میزان فروش را در سطح کشور در بازار داخلی داشته است و جای تقدیر دارد که سیمان کرمان در بین شرکت های سیمان در کشور برتر به شمار می رود. محمدرضا حیدری با بیان اینکه سیمان کرمان مزیت های بسیار خوبی از جمله در تعداد سیلوهای سیمان دارد به نحوی که تعداد سیلوها در این کارخانه در کشور کم نظیر است. اظهار داشت: وجود 16 سیلو در کارخانه سیمان کرمان موجب شده تا بتوان انواع سیمان های تولیدی را در این شرکت داشته باشیم.
در پساتحریم به دنبال تولید سیمان سبک هستیم
وی همچنین سیمان کرمان را از معدود کارخانه هایی دانست که سیمان نفت و حفاری را تولید می کند و افزود: در دوران پس از تحریم به دنبال تولید سیمان سبک هستیم. وی عنوان کرد: در زمانی که من مسئولیت کارخانه را بر عهده گرفتم، وضعیت کارخانه مطلوب نبود و ما هم در زمینه فروش، نقدینگی و سایر مسائل مرتبط با تحریم‌هایی که حاصل شده بود، مشکل داشتیم. مدیرعامل صنایع سیمان کرمان گفت: با توجه به تجربه‌ای که در زمینه سرمایه و بازار سرمایه دارم، توانستیم با برنامه‌ریزی استراتژیک برنامه‌های خود را پیش‌بینی کرده‌ و طی دو سال به چنین جایگاهی برسیم. حیدری تصریح کرد: طی دو سال اصلاح ساختار نیروی انسانی، اصلاحات مالی، اصلاحات فنی و تولید و جابجایی‌هایی در راستای ارتقای شرکت سیمان صورت گرفته و سیاست‌گذاری‌ها‌ در راستای اقتصاد مقاومتی در سیمان کرمان اجرا شد. وی عنوان کرد: در سال گذشته موفق شده‌ایم 60 درصد از بودجه پیش‌بینی شده سود حاصل کنیم، یعنی هم تولید و فروش و هم‌ ای پی اس ما بیشتر شده است.
حیدری بیان کرد: سیمان کرمان با توجه به اینکه در مرکز کشور است، بالاترین فروش را به خود اختصاص داده و صادرات برای ما به دلیل کرایه بالا به صرفه نیست، اما در بازار داخلی بسیار موفق عمل کرده‌ایم که اولین شرکت فروش و تولید نسبت به ظرفیت در سیمان شده‌ایم.
مدیرعامل صنایع سیمان کرمان گفت: از ابتدای سال‌جاری تاکنون حدود 60 درصد بودجه و 40 درصد از سال گذشته سود عملیاتی ما بیشتر شده است. حیدری خاطرنشان کرد: ما با پیاده کردن نظام پیشنهادات‌ و پیشنهادگیری از تمام‌ مدیران‌، کارگزاران و مهند‌سان در شرکت سیمان کرمان توانسته‌ایم‌، کل هزینه‌ها و مصرف انرژی را کاهش داده و ظرفیت‌ها را بهبود ببخشیم.
مدیرعامل صنایع سیمان کرمان با اشاره به آلایندگی سابق این کارخانه گفت: این شرکت در حال حاضر از آلایندگی خارج شده است و امیدواریم با کارهای انجام شده به عنوان صنعت سبز معرفی شویم. حیدری گفت: پایش میزان آلایندگی شرکت سیمان کرمان به صورت مستمر و لحظه ای در دست انجام است.
شعار ما رضایت مشتریان ماست
مدیرعامل صنایع سیمان کرمان خاطرنشان کرد: سیمان کرمان از کیفیت بالایی برخوردار است و شعار ما رضایت کسانی است که با ما در ارتباط هستند.
گفتنی است در پایان خبرنگاران از روند ایجاد خط جایگزین کارخانه سیمان کرمان بازدید کردند.

10

نوشته های مرتبط


پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

از «پیام ما» بیشتر بدانید :

آمار سایت

  • کاربران آنلاین : 0
  • امروز: 164
  • دیروز: 238
  • هفته: 1,951
  • ماه: 7,600
  • سال: 84,390