پیام ما پیگیر مشکلات و معضلات شهر و استان کرمان

دوشنبه 27 مهر 1394

پیام ما پیگیر مشکلات و معضلات شهر و استان کرمان
ما را در جریان مشکلات و معضلات شهر و استان کرمان بگذارید، تا شاهد پیگیری سریع خبرنگاران پیام ما باشید. دوست عزیز شما شهروندید، رسانه ماییم کار تخصصی نتیجه رضایت‌بخش می‌دهد.
سامانه پیام 50002203034

دیروز پیامکی رسید که: سالک دوباره در منطقه بلوار شهرک صنعتی (نرسیده به میدان سرآسیاب)شایع شده و بوی بد و گربه‌های فراوان و معتادینی که بدنبال طلای کثیف هستند بیداد می‌کند فکری بکنید.
رفتیم بعد از دانشگاه باهنر و نرسیده به میدان سرآسیاب وارد چیزی بین خیابان و بلوار و راه خاکی عریض شدیم و هنوز فاصله‌چندانی نرفته بودیم که چشم‌مان به زباله‌های ساختمانی زیاد و تپه‌ای از زباله‌های منازل کنار همین نخاله‌های ساختمانی افتاد. به محض پیاده شدن از ماشین چنان بوی بد و زننده ای به مشام‌مان رسید که بدون اغراق چشم‌مان می‌سوخت و عق می‌زدیم و از بین گربه‌و خیل مگس‌ها می‌گذشتیم تا خودمان را به منطقه مناسب برسانیم و عکسی بگیریم و با اهالی منطقه صحبتی بکنیم . در این باره یکی از اهالی آن منطقه می‌گفت: آقا معتاد‌ها میان اینجا، بوی بدش به شدت آزار دهنده است، کلی بیماری شایع شده بچه‌ی من رو حشره نیش زده وعفونت کرده بردمش دکتر گفتن حشره از جای کثیفی بلند شده و بچه‌ی بینوا رو گزیده، اصلا آسایش ما رو بریده این آشغالدونی، نمی‌دونم فرق ما با اون‌هایی که آن طرف کمربندی زندگی می‌کنند چیست؟مگه ما چه گناهی کردیم که باید این وضعیت رو تحمل کنیم؟هنوز صحبت‌های این شهروند تموم نشده بود که موتور سواری با زن و بچه از کنار ما رد شد و فریاد زد خدا خیرتون بده تروخدا عکس بگیرین نشون شهردار بدین ببینن چه وضعیه اینجا وی می‌گفت مدت‌ها پی‌گیری کردیم و نالیده‌ایم تا همین گاری را اینجا گذاشته‌اند که آشغال‌ها را درون آن بریزند کلا انگار ما توی شهر زندگی نمی‌کنیم نه آسفالتی داریم و نه بهداشتی و …

کرمان
مطالب مرتبط

ارسال پاسخ

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.