استاندار کرمان در واکنش به مخالفت ها با ساخت هتل بام کرمان: مردم در مقابل سنگ اندازان مسیر آبادانی خواهند ایستاد!

منتشر شده در صفحه کرمان ویچ | شماره 546

استاندار کرمان در واکنش به مخالفت ها با ساخت هتل بام کرمان:
مردم در مقابل سنگ اندازان مسیر آبادانی
خواهند ایستاد!

پیام ما- استاندار کرمان یک بار دیگر نسبت به انتقادات از پروژه هتل بام کرمان واکنش نشان داد و به کسانی که به زعم او برای منافع شخصی خود می خواهند مانع اجرای پروژه هتل بام شوند هشدار داد که مردم در مقابل این سنگ اندازی ها مقاومت می کنند. هفته گذشته علیرضا رزم حسینی در جلسه شورای اداری استان کرمان هم گفته بود نمی گذارد عده ای با عوام فریبی مانع آبادانی شهر کرمان شوند. وی این بار اما با لحنی تندتر با مخالفان پروژه هتل بام کرمان صحبت کرد.
علیرضا رزم حسینی شامگاه دوشنبه در مراسم افتتاح مدرسه حیاتی (موزه مشاغل و حِرَف کرمان قدیم) با طرح این سوال که خردمندان کجا هستند که مدیران استانی را برای ساخت استان و شهر خود حرکت دهند؟ و تا کی می خواهیم صبر کنیم؟ تاکید کرد: برخی بدانند اگر بخواهند در مسیر آبادانی شهر و استان از هر گروه و جناح سیاسی، سنگ بیندازند، هزاران نفر از مردم برای آبادانی شهر خود جمع خواهند شد.
به گزارش ایسنا وی با اشاره به اینکه افرادی براساس حسادت، منافع شخصی و بعضا جهل و نادانی تلاش هایی برای اجرایی نشدن برخی پروژه‌ها انجام می‌دهند، افزود: چرا این افراد برای حاشیه نشینی کمپین تشکیل ندادند؟ در حالی وسعت شهر کرمان سه برابر شده که هرقدر برای زیرساخت‌ها هزینه شود، باز خرابی وجود دارد. رزم حسینی تصریح کرد: عده ای منافع دارند و برای منافع خود می گویند جاده دست یابی به بام کرمان باید کوه صاحب الزمان را دور بزند تا پنج هزار زمین های آنها آباد شود اما ما، شهرداری، شورای شهر و … اجازه این کار را نخواهیم داد.
استاندار کرمان درباره متروی کرمان هم گفت: باید همه ما دست به دست هم داده تا کرمان را به جایگاه اصلی خود برسانیم و باید آغاز عملیات اجرایی مترو کرمان را در این دولت داشته باشیم و بسیاری از پروژه ها را در استان و شهر کرمان می توانیم انجام دهیم.
رزم حسینی اظهار داشت: پول هایی که در دوره رکود به استان کرمان آمده، سرمایه بخش خصوصی است و در هر شهرستان و منطقه پروژه‌هایی در دست اجراست.
وی افزود: نماد شهر کرمان ایثارگری رزمندگان است و همه خارجی ها نمادهای بزرگی برای تجلیل از قهرمانان خود دارند و در مسجد صاحب الزمان (عج) و گلزار شهدا نمادی خواهیم داشت تا اِلمانی باشد و گردشگران خارجی مجبور خواهند شد به قهرمانان شهر تعظیم کرده و سپس در هتل بام کرمان مستقر شوند. رزم حسینی خاطرنشان کرد: تمام ضوابط و مقررات مربوط به اجرای پروژه ها رعایت شده و مطالعات به طور کامل انجام می شود.

31

نوشته های مرتبط


پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

از «پیام ما» بیشتر بدانید :

آمار سایت

  • کاربران آنلاین : 1
  • امروز: 672
  • دیروز: 850
  • هفته: 5,291
  • ماه: 25,078
  • سال: 182,365