برگزاری جلسه عزاداری در معدن همکار با حضور مسئولان استان

سه‌شنبه 05 آبان 1394

برگزاری جلسه عزاداری در معدن همکار با حضور مسئولان استان
به گزارش روابط عمومی شرکت معادن زغالسنگ کرمان جلسه عزاداری و روضه خوانی در معدن همکار با حضور حد اکثری کارگران و مسئولین استانی و شهرستانی برگزار گردید. در ادامه این جلسه پور ابراهیمی نماینده مردم کرمان و راور در مجلس شورای اسلامی با توجه به اهمیت موضوع کار و تلاش و همچنین زنده نگه داشتن قیام حضرت ابا عبدالله الحسین(ع) به بیان مسائلی در خصوص شرکت زغالسنگ کرمان پرداخت.
وی ضمن تقدیر و تشکر از مسئولان شرکت بالاخص دکتر نیک طبع سرپرست شرکت زغالسنگ کرمان و معاون برنامه ریزی و توسعه صندوق بازنشستگی فولاد از حمایت مجلس و مسئولان به قشر عزیز کارگری اشاره نمود و با بیان اینکه آینده روشنی در شرکت زغالسنگ کرمان بوجود خواهد آمد به کارگران عزیز نوید بیمه تکمیلی تا اول آذرماه را داد و نسبت به همسان سازی حقوق در این شرکت اشاره نمود.
پورابراهیمی ضمن اشاره به سال جهاد اقتصادی و تلاش مضاعف کارگران عزیز با بیان این نکته که هر کدام از مسئولان و کارگران می توانند زنجیره ای از جهاد اقتصادی باشند یادآور شد که با توجه به پتانسیل ها و ذخایر معدنی بسیار بالای معادن شرکت زغال سنگ کرمان، راه اندازی معادن راکد از جمله هجدک و اسدآباد در اولویت برنامه های کاری سرپرست محترم شرکت بوده که این مهم از طریق جذب سرمایه گذار داخلی یا خارجی با بودجه ای معادل 2 تا 3 میلیارد در حال انجام می باشد. وی همچنین با اشاره به این نکته که شرکت زغالسنگ کرمان با جذب سرمایه گذار خارجی قصد افزایش تولید در معادن را دارد به این موضوع پرداخت که باید همه در جهت پیشبرد اهداف شرکت همکاری و هماهنگی لازم را داشته باشند.
وی همچنین ضمن تشکر از مسئولان شرکت جهت راه اندازی شورای کارگری که یکی از خواسته های کارگران در دیدار های قبلی ایشان بوده از راه اندازی این امر مهم تشکر نمود. پور ابراهیمی همچنین در ادامه ضمن اشاره به جلسات متعدد با سرپرست شرکت معادن زغالسنگ کرمان، ضمن تشکر، از پیگیری امور شرکت تا حصول نتیجه لازم جهت پروژه های در دست اقدام را خواستار شد و بر حمایت همه جانبه خود و مقامات استانی تاکید نمود.
گفتنی است در این جلسه فرمانداران راور و کوهبنان و امیری نماینده مردم شریف زرند و کوهبنان در مجلس شورای اسلامی نیز حضور داشتند.

کرمان
مطالب مرتبط

ارسال پاسخ

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.