واکنش معاون وزیر کشور به عزل مدیر کل سیاسی استانداری کرمان علت برکناری را از مسوولی که آنها را برداشته بپرسید

منتشر شده در صفحه صفحه اول 479 | شماره شماره ۴۷۹

واکنش معاون وزیر کشور به عزل مدیر کل سیاسی استانداری کرمان
علت برکناری را از مسوولی که آنها را برداشته بپرسید

معاون سیاسی وزیر کشور در پاسخ به این پرسش که علت برکناری مدیران کل سیاسی استان های مازنداران و کرمان چیست گفت : علت برکناری این افراد را از مسوولانی که آنها را برداشته اند بپرسید.
در چند روز اخیر «حسین حسن نژاد» مدیرکل سیاسی استان مازندران و عباس اسلامی مدیرکل سیاسی استان کرمان برکنار شدند. معاون وزیر کشور همچنین با بیان اینکه لایحه شفاف سازی هزینه های انتخاباتی کاندیداها ، به روشن شدن و شفاف سازی منابع مالی هزینه های انتخاباتی کاندیداهای مجلس شورای اسلامی کمک می کند، گفت: این لایحه در حال حاضر در کمیسیون سیاسی دولت در حال بررسی است.
محمد حسین مقیمی افزود: این لایحه توسط وزارت کشور تهیه و به دولت فرستاده شده و پس از بررسی و تصویب در کمیسیون سیاسی دولت، به مجلس شورای اسلامی تقدیم می شود. وی در پاسخ به این سووال که آیا این لایحه قبل از انتخابات دهمین دوره مجلس شورای اسلامی تصویب می شود، گفت: امیدواریم تا قبل از آن به تصویب برسد که این موضوع البته به تراکم کار در دولت و مجلس بستگی دارد. معاون وزیر کشور ادامه داد: فکر می کنیم این لایحه می تواند در جهت شفاف سازی و ایجاد اعتماد و اطمینان بیشتر، موثر باشد.
البته موضوع شفاف سازی هزینه انتخاباتی همیشه مدنظر قرار داشته اما این لایحه ای که تهیه و تقدیم دولت و مجلس شده، تکلیفی برای نامزدها مشخص می کند تا هزینه انتخاباتی را شفاف کنند تا بی اعتمادی در جامعه ایجاد نشود.

11

نوشته های مرتبط


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

از «پیام ما» بیشتر بدانید :

آمار سایت

  • کاربران آنلاین : 0
  • امروز: 30
  • دیروز: 444
  • هفته: 2,527
  • ماه: 9,625
  • سال: 106,323