امروز شهردار کرمان معرفی می شود

منتشر شده در صفحه کرمون | شماره شماره ۴۷۲

بابایی، داوری، خدادادی و سعیدی گزینه های نهایی
امروز شهردار کرمان معرفی می شود
رضا عبادی زاده- امروز شهردار کرمان مشخص می شود. شورای شهر کرمان عصر امروز برای انتخاب شهردار جدید کرمان تشکیل جلسه می دهد تا شهر کرمان شهردارش را بشناسد. آنطور که سخنگوی شورای شهر کرمان به «پیام ما» گفته امروز روی چهار گزینه بحث می شود. علی خدادادی شهردار فعلی منطقه سه کرمان، علی بابایی سرپرست فعلی شهرداری کرمان، مظفر داوری عضو سابق شورای شهر کرمان و بهنام سعیدی فرماندار سابق کرمان گزینه های نهایی شورای شهر کرمان برای انتخاب شهردار هستند. طی دو هفته گذشته اکثر کاندیداهای شهرداری کرمان که به ۱۲ نفر رسیده بودند در شورا حضور یافتند و برنامه های خود را ارائه کردند. حالا از بین این ۱۲ گزینه، نام چهار نفر باقی مانده است و شورای شهر قرار است از بین چهار نفری که نام برده شد شهردار کرمان را انتخاب کند.
بابایی و داوری گزینه های اصلی
آن طور که از شواهد و قراین پیداست گزینه های نهایی شورای شهر کرمان از چهار نفر هم کمتر هستند. بهنام سعیدی فرماندار سابق کرمان در جلسات شورای شهر حضور پیدا نکرد و و بنابراین به شورا برنامه ای هم ارائه نداد. همین موضوع شانس وی را جهت احراز پست شهرداری کرمان کم می کند. علی خدادادی هم در مقابل دو گزینه باقی مانده دیگر شانس چندانی ندارد و به نظر می رسد رقابت اصلی بین بابایی و داوری باشد. رقابتی که فردا خاتمه می یابد.
حجت الاسلام ربانی زاده، سخنگوی شورای شهر کرمان البته رقابت اصلی را بین همان چهار گزینه خدادادی، بابایی،داوری و سعیدی می داند. وی به ما گفت که در جلسه امروز شورای شهر به طور قطع شهردار کرمان مشخص خواهد شد. او در پاسخ به این سوال که سلب صلاحیت یکی از اعضای شورا تاثیری بر روند انتخاب شهردار ندارد گفت: فردی که سلب صلاحیت شده فرصت اعتراض دارد و تا زمانی که سلب صلاحیتش قطعی نشده می تواند در جلسات شورای شهر حضور پیدا کند و رای بدهد.
شهردار از بین ۱۲ گزینه انتخاب می شود
علی اکبر مشرفی رئیس شورای شهر کرمان برخلاف سخنگوی این شورا به «پیام ما» گفت: شهردار کرمان از بین ۱۲ گزینه انتخاب می شود و همه ۱۲ گزینه شانس شهردار شدن دارند.

28

نوشته های مرتبط


پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

از «پیام ما» بیشتر بدانید :

آمار سایت

  • کاربران آنلاین : 3
  • امروز: 178
  • دیروز: 501
  • هفته: 10,696
  • ماه: 70,780
  • سال: 155,095