اخبار آبفا

شنبه 26 دی 1394

شبکه آبرسانی گنبکی ریگان دهه فجر بهره‌برداری می‌شود
مدیر‌عامل آب و فاضلاب استان کرمان گفت: عملیات بازسازی شبکه آبرسانی شهر گنبکی تا دهه فجر پایان یافته و به بهره‌برداری می‌رسد.
محمد طاهری مدیرعامل و رئیس هیئت مدیره شرکت آب و فاضلاب استان کرمان آب از روند آبرسانی شهر گنبکی و مخزن در حال ساخت شهر ریگان بازدید کرد. مدیرعامل آبفای کرمان در حاشیه این بازدید اظهار داشت: تا دو ماه آینده طرح مطالعاتی آب و شبکه توزیع شهر جدید‌التاسیس گنبکی توسط شرکت آب و فاضلاب روستایی استان انجام می‌شود. وی گفت: در این راستا ساخت مخزن و توسعه و بازسازی خطوط انتقال آب بر اساس یک نقشه آب و طرح درازمدت است، مردم شهر گنبکی با خرید انشعاب می‌توانند از آب شهری استفاده کنند. طاهری افزود: تا‌کنون 16 کیلومتر بازسازی شبکه آبرسانی شهر گنبکی با اعتبار یک میلیارد و 100 میلیون تومان انجام شده و 30 کیلومتر باقیمانده با اعتبار 30 میلیارد ریال به‌زودی اجرایی می‌شود. وی ادامه داد: برای تکمیل پروژه 6 میلیارد ریال برای لوله‌گذاری مرکز شهر گنبکی اختصاص یافت که این طرح تا پایان دهه فجر به بهره‌برداری می‌رسد. مدیر‌عامل آب و فاضلاب استان کرمان تصریح کرد: ساخت مخزن 5 هزار مترمکعبی با پیشرفت خوبی اردیبهشت سال آینده به بهر‌ه‌برداری می‌رسد. طاهری گفت: برای ساخت این مجتمع بیش از 15 میلیارد ریال هزینه شده که مردم شهر ریگان از مزایای آن بهر‌ه‌مند می‌شوند.

مشکل افت فشار در شبکه توزیع آب رابر برطرف شد
با اجرای خط لوله 315 به طول 1800 متر، مشکل کمبود فشار آب در مناطق مرتفع رابر برطرف شد. با پیگیری مجدانه مدیر امور آب و فاضلاب شهرستان بافت و همکاری اداره آب و فاضلاب رابر با اجرای خط لوله 315 به طول 1800 متر ،مشکل کمبود فشار آب در مناطق مرتفع رابر برطرف شد. تیمور رجایی مدیر امور آب و فاضلاب شهرستان بافت در این رابطه گفت: نظر به اینکه تعداد مشترکین شهر رابر طی 8 سال اخیر از 2800 اشتراک به 4800 اشتراک افزایش یافته و خط انتقال موجود جوابگوی تامین فشار آب در توزیع شهر نبود، با اجرای این پروژه ورودی آب به شبکه توزیع بیشتر شد و مشکل کمبود آب مرتفع گردید.

سرپرست مرکز سامانه ارتباطات مردمی 122 شرکت آبفای کرمان منصوب شد
سید رضا کاشانی سرپرست مرکز سامانه ارتباطات مردمی 122 شرکت آبفای کرمان شد.
طی ابلاغی از سوی محمد طاهری مدیرعامل و رئیس هیئت مدیره شرکت آب و فاضلاب استان کرمان، سید رضا کاشانی سرپرست مرکز سامانه ارتباطات مردمی 122 شرکت آبفای کرمان شد.
در این ابلاغ آمده است:
جناب سید رضا کاشانی
نظر به مراتب تعهد و شایستگی جنابعالی به موجب این ابلاغ از تاریخ 14/10/94 به عنوان سرپرست مرکز سامانه ارتباطات مردمی 122 شرکت آبفای کرمان منصوب می شوید.امید است با اتکال به خداوند متعال ضمن تحکیم همکاری و همدلی سازمانی در چارچوب ضوابط و مقررات مطابق شرح وظابف سازمانی موفق و موید باشید.

پروژه آبرسانی به فاریاب کهنوج دهه فجر به بهره برداری می رسد
پروژه آبرسانی به فاریاب کهنوج با 35000 میلیون ریال اعتبار دهه فجر به بهره برداری می رسد. رضا بهرامی سرپرست امور آب و فاضلاب شهرستان کهنوج گفت: پروژه آبرسانی به فاریاب کهنوج با 35000 میلیون ریال اعتبار دهه فجر به بهره برداری می رسد. وی افزود: عملیات اجرایی این پروژه سال 1390 آغاز شد و برای آبرسانی به این شهر مخزن 5000 مترمکعبی و ساختمان اداری با زیربنای 110 مترمبع ساخته شده است. بهرامی در ادامه بیان داشت: همچنین یک حلقه چاه نیز به عمق 170 متر حفر و تجهیز شده است. فاریاب با 1600 اشتراک در 85 کیلومتری شهر کهنوج قرار دارد.

کرمان
مطالب مرتبط

ارسال پاسخ

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *