خلق حماسه‌ای دیگر از استکبارستیزی در کرمان

منتشر شده در صفحه کرمان ویچ | شماره شماره ۴۸۶

خلق حماسه‌ای دیگر از استکبارستیزی
در کرمان
آئین راهپیمایی ۱۳ آبان روز ملی مبارزه با استکبار جهانی همزمان با سراسر کشور در کرمان برگزار شد. به گزارش ایرنا این آئین در شهر کرمان از ساعت ۹ دیروز با حضور استاندار کرمان و معاونان وی، جمعی از مسئولان استان، دانش آموزان، دانشجویان و قشرهای مختلف مردم از چهارراه توحید به سمت مصلی امام علی (ع) آغاز شد. دانش آموزان، دانشجویان و مردم همیشه در صحنه کرمان همگام و همصدا با ملت ایران اسلامی با غریو الله اکبر، حماسه ای دیگر از استکبار ستیزی و آرمان خواهی را در تاریخ سراسر افتخار خود خلق کردند. راهپیمایان با فریادهای مرگ بر آمریکا و مرگ بر اسرائیل خشم و انزجار خود را از استکبار جهانی و سیاست های ظلم و جور در جهان و منطقه ابراز داشتند.
مردم، جوانان و نوجوانان دیروز با شعارهای یاد امام خمینی پاینده باد رهبر ما خامنه ای زنده باد، امروز روز سیزده آبان است روز تصرف دژ شیطان است، امروز روز ملت ایران است روز مبارزه با استکبار است، یاد و خاطره دانش آموزان شهید و امام راحل را گرامی داشتند و بر پیروی از راه شهدا و ولایت تاکید کردند. همچنین راهپیمایان کرمانی با سردادن شعارهای ‹پیام ملت ما توفنده در جهان است رابطه با آمریکا رابطه با شیطان است، خامنه ای خمینی دیگر است ولایتش ولایت حیدر است، این گفته امام و رهبر ماست شعار ما نبرد با آمریکا است و ولایت فقیه اصل دین است محور اتحاد مسلمین است، اتحاد و انسجام خود را بار دیگر به نمایش گذاشتند. کرمانی ها همچنین فریاد زدند ‹زنده بود بین ما روح خداباوری اجرای برجام فقط شرایط رهبری› و ‹ملت قهرمان ما پیوسته هیمنه آمریکا را شکسته›. در پایان راهپیمایی بیانیه روز ملی مبارزه با استکبار جهانی نیز قرائت شد.
فرماندار کرمان در حاشیه این آئین گفت: مردم ایران در صحنه های جهانی پیشتاز و در تمامی موارد الگوهای خوبی برای دنیا هستند. محمدعلی توحیدی افزود: مردم ایران در مبارزه با استکبار، ظلم و ظالم در ۳۶ سال پس از پیروزی انقلاب اسلامی ثابت کردند می توانند الگوی بسیار مناسبی برای دنیا باشند. صدفی رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان کرمان هم گفت: استکبار ستیزی یکی از اصول تغییرناپذیر انقلاب اسلامی است و این اصل همراه انقلاب بوده و انشاءالله همیشه خواهد بود.

23

نوشته های مرتبط


پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

از «پیام ما» بیشتر بدانید :

آمار سایت

  • کاربران آنلاین : 4
  • امروز: 183
  • دیروز: 501
  • هفته: 10,701
  • ماه: 70,785
  • سال: 155,100