هیچ مشکلی با قرارگاه خاتم نداریم

منتشر شده در صفحه کرمان ویچ | شماره شماره ۴۸۵

تکذیب شایعه توقف پروژه میدان آزادی و اختلاف شهرداری با قرارگاه خاتم
بابایی شهردار کرمان:
هیچ مشکلی با قرارگاه خاتم نداریم
رضا عبادی زاده – در جلسه این هفته شورای شهر کرمان که شامگاه یکشنبه برگزار شد، یوسف جعفری از اعضای این شورا با اشاره با پروژه میدان آزادی گفته بود: کار اصلا پیش نمی‌رود. جعفری ادامه داده بود: ما بارها به قرارگاه خاتم گفته‌ایم اگر توان انجام این حجم کار به ‌طورهمزمان را ندارد در یک مسیر کارشان را انجام بدهند و بعد سراغ مسیرهای بعدی بروند. وی همچنین گفته بود: کار پروژه‌ آزادی اصلا پیش نمی‌رود. بابایی شهردار کرمان هم گفته بود: اصلا صحبت‌های مطرح شده در خصوص کندی و توقف این پروژه را قبول ندارم؛ کار از برنامه‌ی زمان‌بندی هم جلوتر است اما به‌ گونه‌ای نیست که لودر بیاندازند تا بتوانیم حجم خاک برداری را ببینیم.
دیروز اما خبری دیگر در ارتباط با پروژه میدان آزادی منتشر شد و در برخی گروه های شبکه های اجتماعی موبایلی هم پخش شد. خبر از این قرار بود که « شنیده شده شرکت خاتم توی پروژه زیرگذر میدان ازادی به یکی از لوله های اصلی فاضلاب شهر رسیدن که باید جابجا شود و بابت جابجایی هزینه خیلی زیادی متحمل می شوند، که شهرداری و شرکت خاتم هیچکدوم زیر بار این هزینه نمیروند و پروژه ازادی فعلا متوقف مانده ، ادعای شرکت خاتم اینه که بایستی شهرداری قبل از در اختیار گذاشتن مکان وضعیت لوله رو مشخص میکرده، و شهرداری گفته که این کار مطالعاتی بر عهده شرکت خاتم بوده و از قبل باید برای حل این مشکل اقدام میکرد.» با توجه به صحبت های برخی از اعضای شورای شهر کرمان در ارتباط با کند پیش رفتن پروژه میدان آزادی و متوقف ماندن این پروژه، این خبر که یکی از لوله های اصلی فاضلاب شهر باعث اختلاف بین شهرداری و قرارگاه خاتم شده و کار متوقف مانده به واقعیت نزدیک می شد. خصوصا که بابایی در آن جلسه گفته بود که ما در مسیر شمال به جنوب در این محدوده، دو لوله‌ی آب با قطر ۴۰۰ و ۶۰۰ میلیمتر داریم، نیروهای قرارگاه دارند بسیار با ظرافت کارها را انجام می‌دهند تا خدای ناکرده به مشکلی برنخوریم.
علی بابایی شهردار کرمان در این ارتباط به «پیام ما» گفت: اصلا این موضوع صحیح نیست. ما از برنامه زمان بندی هم جلو هستیم و هیچ مشکلی با قرارگاه خاتم نداریم. وی افزود: شهرداری و قرار گاه خاتم هیچ مشکلی باهم ندارند. بابایی در پاسخ به این سوال که آیا در حال حاضر پروژه متوقف مانده، گفت: خیر. کار در حال انجام است. من نمی دانم چرا این شایعات را راه می اندازند.
علی اکبر مشرفی رئیس شورای شهر کرمان هم در این ارتباط به «پیام ما» گفت: پروژه در حال انجام است. وی افزود: اصلا اینطور چیزی نیست که قرارگاه خاتم با شهرداری به مشکل خورده باشد.

19

نوشته های مرتبط


پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

از «پیام ما» بیشتر بدانید :

آمار سایت

  • کاربران آنلاین : 3
  • امروز: 452
  • دیروز: 637
  • هفته: 16,930
  • ماه: 70,879
  • سال: 154,993