خبر

پنجشنبه 24 دی 1394

اجرای نمایش دستان خالی علمدار
علی سیف الدینی رییس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی بم گفت: نمایش دستان خالی علمدار توسط گروه نمایش مولوی به سرپرستی علیرضا حیدریان به مناسبت شهادت سرور و سالار شهیدان اباعبدا… الحسین ع در سالن آمفی تئاتر اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی از 13 لغایت 15 آبان ماه به روی صحنه خواهد رفت. لازم به ذکر است هزینه فروش بلیط برای امور خیریه شهرستان بم در نظر گرفته شده است.

رئیس اداره حسابداری طرح های عمرانی شرکت آب و فاضلاب استان کرمان منصوب شد
اکرم معین الدینی رئیس اداره حسابداری طرح های عمرانی شرکت آب و فاضلاب استان کرمان منصوب شد. طی ابلاغی از سوی محمد طاهری مدیرعامل شرکت آبفا کرمان،اکرم معین الدینی رئیس اداره حسابداری طرح های عمرانی شرکت آب و فاضلاب استان کرمان منصوب شد.
در این حکم آمده است:
احترماً ضمن تشکر و قدردانی از زحمات بی شائبه جنابعالی در طول مدت تصدی پست مدیریت امور بازرگانی شرکت و نظر به مراتب تعهد، شایستگی، کارایی و سوابق مفید جنابعالی و به استناد شیوه نامه انتصاب مدیران مصوب 29/9/89 هیات مدیره محترم شرکت،به موجب این ابلاغ از تاریخ 5/8/94 برای مدت دو سال به سمت «رئیس اداره حسابداری طرح های عمرانی» منصوب می شوید. امید است با اتکال به خداوند متعال،ضمن تحکیم همکاری و همدلی سازمانی با معاونین و مدیران ستادی و روسای ادارت در چارچوب ضوابط و مقررات در تحقق اهداف و برنامه های شرکت موفق و موید باشید.
محمد طاهری-مدیرعامل

اولین رزمایش سایبری جنوبشرق کشور در شرکت آب و فاضلاب استان کرمان برگزار شد
اولین رزمایش سایبری جنوب شرق با همکاری شرکت آبفای کرمان و پلیس فتا برگزار شد. اولین رزمایش سایبری جنوب شرق کشور با حضور پلیس فتا،شرکت آب و فاضلاب استان کرمان، استانداری،اداره ثبت احوال، شرکت مخابرات،اداره فن آوری اطلاعات، اداره کل زیرساخت و اداره پست و با حضور سه تیم رصد و پایش، تحلیل مخاطرات و تعیین وضعیت و تیم واکنش سریع در محل شرکت آب و فاضلاب استان کرمان برگزار شد. این رزمایش با محوریت تشخیص به موقع حملات سایبری ،آنالیز امنیت سیستم های داخلی و استخراج ادله ترافیک در شبکه و با هدف آمادگی و هماهنگی های لازم ایجاد جلسات بحران در شرایط فوق العاده حملات سایبری برگزار گردید. سرهنگ بنی اسدی فر فرمانده انتظامی استان کرمان در حاشیه این رزمایش گفت:هدف از برگزاری رزمایش سایبری انجام اقدامات پدافندی در صورت حمله سایبری در سطح اداراتی است که به نحوی وظیفه خدمت رسانی به شهروندان را بر عهده دارند. سرهنگ اسماعیلی رئیس پلیس فتای فرماندهی انتظامی استان کرمان نیز توصیه کرد تمامی سازمانها و نهادهایی که در زمینه سایبری فعالیت می کنند ،ارتقاء سطح امنیتی وب سایتهای خود را در دستور کار خود قرار دهند.

کرمان
مطالب مرتبط

ارسال پاسخ

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.