مشکلی در تحویل خودروهای تسهیلاتی وجود ندارد

1394/09/04

مشکلی در تحویل خودروهای تسهیلاتی وجود ندارد
مصطفی خان کرمی در خصوص بخشنامه ارسالی به نمایندگی های ایران خودرو که باعث ایجاد شبهات و نگرانی هایی برای خریداران محصولات شده، اظهار کرد: این بخش نامه طبق روال همیشگی ارسال شده و موضوع جدید و نگران کننده ای نیست.
وی افزود: برای تسهیل و تسریع در فرآیند واگذاری محصولات به مشتریان، خودروهای تولید شده به صورت امانی به نمایندگی ها ارسال می شود تا پس از طی شدن مراحل قانونی خرید، بلافاصله تحویل خریداران بشود.
خان کرمی با بیان اینکه در بخشنامه اخیر یکبار دیگر بر ممنوعیت تحویل خودروهای امانی بدون سند و پلاک انتظامی تاکید شده، گفت: این ممنوعیت از قبل نیز وجود داشته و ارتباطی به طرح فروش تسهیلاتی ندارد بلکه طبق روال همیشگی ایران خودرو، تحویل خودرو به مشتری بدون پلاک، سند و بیمه نامه مجاز نیست.
وی در خصوص موضوع تحویل خودروها قبل از صدور فاکتور به مشتریان نیز اظهار کرد: رویه همیشگی شرکت ایران خودرو این بوده و همواره به نمایندگی ها نیز به صورت رسمی اعلام شده است که تحویل خودرو بدون پلاک و سند به مشتری به دلایل ملاحظات اعلام شده نیروی انتظامی و همچنین جلوگیری از بروز مشکلات احتمالی برای خودرو مجاز نیست.
وی در خصوص زمان صدور فاکتور تعهدات طرح ۲۵میلیونی اعلام کرد: طبق ضوابط اعلام شده طرح تامین وجوه از منابع بانکی باید پس از تحویل چک ها و مدارک به بانک صورت گیرد که این فرایند توسط شرکت ایران خودرو انجام شده است و با تایید و تامین بانک عامل، صدور فاکتور آغاز خواهد شد.
معاون بازاریابی و فروش ایران خودرو در پایان گفت: مشتریان ایران خودرو در اجرای طرح و دریافت خودرو نگرانی نداشته باشند زیرا طرح ملی دولت بی شک تا آخرین مرحله اجرایی خواهد شد.

مطالب مرتبط
در زمینه مصرف مواد مخدر رتبه اول کشور را داریم در زمینه مصرف مواد مخدر رتبه اول کشور را داریم در زمینه مصرف مواد مخدر رتبه اول کشور را داریم […]
مکمل‌های لازم برای زیبایی پوست صورت و بدن احتمالا درباره سه راه اصلی اطمینان از سلامت، زیبایی و جوانی پوست، یعنی محافظت از پوست دربرابر آفتاب، سیگار نکشیدن و ترک […]
بررسی آرایش نیروی های سیاسی در شهرستان های مختلف استان کرمان به داغی تنور انتخابات ثبت نام انتخابات مجلس شورای اسلامی در ساعت 24 روز جمعه گذشته به پایان رسید. […]
نقد امیر عابدین پور بر فیلم خداحافظی طولانی به مناسبت حضورش در شبکه نمایش خانگی خداحافظ رفیق فیلم خداحافظی طولانی در شرایطی به شبکه نمایش خانگی آمد که در رشته […]
دیگر مطالب شماره 503

ارسال پاسخ

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *