مشکلی در تحویل خودروهای تسهیلاتی وجود ندارد

1394/09/04

مشکلی در تحویل خودروهای تسهیلاتی وجود ندارد
مصطفی خان کرمی در خصوص بخشنامه ارسالی به نمایندگی های ایران خودرو که باعث ایجاد شبهات و نگرانی هایی برای خریداران محصولات شده، اظهار کرد: این بخش نامه طبق روال همیشگی ارسال شده و موضوع جدید و نگران کننده ای نیست.
وی افزود: برای تسهیل و تسریع در فرآیند واگذاری محصولات به مشتریان، خودروهای تولید شده به صورت امانی به نمایندگی ها ارسال می شود تا پس از طی شدن مراحل قانونی خرید، بلافاصله تحویل خریداران بشود.
خان کرمی با بیان اینکه در بخشنامه اخیر یکبار دیگر بر ممنوعیت تحویل خودروهای امانی بدون سند و پلاک انتظامی تاکید شده، گفت: این ممنوعیت از قبل نیز وجود داشته و ارتباطی به طرح فروش تسهیلاتی ندارد بلکه طبق روال همیشگی ایران خودرو، تحویل خودرو به مشتری بدون پلاک، سند و بیمه نامه مجاز نیست.
وی در خصوص موضوع تحویل خودروها قبل از صدور فاکتور به مشتریان نیز اظهار کرد: رویه همیشگی شرکت ایران خودرو این بوده و همواره به نمایندگی ها نیز به صورت رسمی اعلام شده است که تحویل خودرو بدون پلاک و سند به مشتری به دلایل ملاحظات اعلام شده نیروی انتظامی و همچنین جلوگیری از بروز مشکلات احتمالی برای خودرو مجاز نیست.
وی در خصوص زمان صدور فاکتور تعهدات طرح ۲۵میلیونی اعلام کرد: طبق ضوابط اعلام شده طرح تامین وجوه از منابع بانکی باید پس از تحویل چک ها و مدارک به بانک صورت گیرد که این فرایند توسط شرکت ایران خودرو انجام شده است و با تایید و تامین بانک عامل، صدور فاکتور آغاز خواهد شد.
معاون بازاریابی و فروش ایران خودرو در پایان گفت: مشتریان ایران خودرو در اجرای طرح و دریافت خودرو نگرانی نداشته باشند زیرا طرح ملی دولت بی شک تا آخرین مرحله اجرایی خواهد شد.

مطالب مرتبط
کرمان کنسرت وب سایت کرمان کنسرت اولین و تنها مرجع فروش الکترونیکی بلیط با امکان انتخای صندلی در استان کرمان است. کرمان کنسرت آمادگی خود را برای همکاری با برگزار کنند گان کنسرت و سایر رویدادهای فرهنگی و هنری اعلام می دارد. کرمان کنسرت تنها یک مرجع فروش بلیط نیست بلکه می توانید فروش بلیط […]
واگذاری 27 محدوده معدنی در جنوب کرمان به بخش خصوصی به گزارش روابط عمومی سازمان صنعت، معدن و تجارت جنوب کرمان، منطقه جنوب استان کرمان با توجه به پتانسیل های بالای معدنی که در ان موجود است، توانایی بالقوه ای در پیشرفت اقتصادی و ایجاد اشتغال در منطقه را داراست. رئیس سازمان صنعت، معدن و […]
بررسی تایپوگرافی از زبان محمدعلیزاده طراحی نوشتار محمد علیزاده متولد 1355 در زرند کرمان؛ کارشناس ارشد ارتباطات تصویری ، مدرس دانشگاه باهنر ، آزاد و سوره در کرمان است که سابقه طولانی از کودکی در خوشنویسی دارد. تیاتر ، سینما، موسیقی و عکاسی حوزه های مطالعاتی وی هستند. علیزاده فعال در هنر تایپوگرافی است. تایپوگرافی […]
حسن روحانی در جمع دانشجویان صنعتی شریف: دانشگاه فضای امن می‌خواهد نه امنیتی رئیس جمهوری 16 آذر را روز دانشجو، دانشگاه، استقلال طلبی، آزادی خواهی و روز ایستادگی نخبگان ملت و دانشجویان در برابر استعمار و استبداد توصیف کرد و گفت: 16 آذر 1332 در هیچ مقطع زمانی محصور نخواهد شد. گزیده صحبت های حسن […]
دیگر مطالب شماره 503

ارسال پاسخ

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.