خبر

چهارشنبه 23 دی 1394

جعفر رودری به عضویت شورای تامین منابع مالی کشور درآمد
طی حکمی از سوی دکتر فرهاد دژپسند معاون هماهنگی برنامه و بودجه سازمان مدیریت و برنامه ریزی کشور دکتر جعفر رودری به عضویت شورای برنامه ریزی نظام تامین منابع مالی کشور منصوب شد. رودری پیش از ادغام سازمان مدیریت معاون اقتصادی و برنامه ریزی سازمان مدیریت و برنامه ریزی و پس از ادغام مدیر کل دفتر برنامه ریزی و بودجه استانداری و در حال حاضر رئیس سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان است که با توجه به سابقه کاری و رشته تحصیلی در امر برنامه ریزی و تخصیص بهینه منابع مالی موجود، در جلسات شورای تامین منابع مالی کشور حضور پیدا خواهد کرد. در این ارتباط بهره مندی از نقطه نظرات صاحب نظران و اساتید ارجمند استان ار تاکیدات وی می باشد.

دستگیری پنج متهم به قتل یک فروشنده در پاساژ ولیعصر کرمان
رییس پلیس آگاهی فرماندهی انتظامی استان کرمان گفت: پنج متهم که فردی را به دلیل اختلاف بر سر خرید یک دستگاه ارگ (آلات موسیقی) به قتل رساندند با تلاش ماموران پلیس آگاهی دستگیر شدند. سرهنگ یدالله حسن پور در گفت و گو با ایرنا گفت: در بررسی های صورت گرفته مشخص شد ساعت 14 و 18 دقیقه روز 23، سه مهاجم وارد یک فروشگاه آلات موسیقی شده اند و دو نفر از آنها فروشنده را با ضربات چاقو مضروب و یک نفر نیز اقدام به سرقت یک دستگاه ارگ کرده است. وی بیان کرد: در ادامه بررسی ها مشخص شد دو نفر نیز بیرون از پاساژ کار مراقبت و رانندگی را بر عهده داشته و در مجموع در این حادثه پنج نفر دخیل بوده اند. رییس پلیس آگاهی استان کرمان گفت: ماموران پلیس آگاهی با اشرافیت اطلاعاتی خود توانستند کمتر از 24 ساعت، هویت تمامی این مهاجمان را شناسایی کنند که در ادامه بررسی ها مشخص شد ساکن یکی از شهرستان های جنوبی استان کرمان هستند. وی افزود: سه تیم تخصصی از ماموران آگاهی کرمان در روستاهای اطراف شهرستان جیرفت که محل اختفای این مهاجمان بود حضور یافتند و طی چهار عملیات ضربتی متهمان را دستگیر کردند.

آزادسازی 55 هکتار از اراضی دو روستا در کرمان
دادستان عمومی و انقلاب کرمان از رفع تصرف 55 هکتار از اراضی روستاهای حاجی آباد و باقر آباد خبر داد. به روابط عمومی دادگستری استان کرمان، دادخدا سالاری افزود: اراضی دولتی و اعاده به وضع سابق زراعی تغییر کاربری شده در محدوده روستاهای حاجی آباد و باقر آباد بخش مرکزی کرمان صورت گرفته است. وی اظهار کرد: برخورد با پدیده زمین خواری و تغییر کاربری اراضی دولتی، مورد تاکید رهبر معظم انقلاب اسلامی و رییس قوه قضاییه است و این اقدام از اولویت های دستگاه قضایی استان است.

کرمان
مطالب مرتبط

ارسال پاسخ

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.