اخبار آبفا

سه شنبه 22 دی 1394

بررسی گزارش کاهش هدر رفت آب در شهر کرمان
با حضور معاونین و مدیران آبفا کرمان،گزارش مبانی مطالعات امکان سنجی برون سپاری فعالیتها و کاهش هدر رفت آب در شهر کرمان بررسی شد. طی جلسه ای با حضور معاون بهره برداری، پشتیبانی، مشترکین و جمعی از مدیران شرکت آب و فاضلاب استان کرمان و مشاور طرح ، گزارش مبانی مطالعات امکان سنجی برون سپاری فعالیتها و کاهش هدر رفت آب در شهر کرمان بررسی شد. در این جلسه مشکلات و ایرادات طرح مشخص شد و مقرر گردید اطلاعات اصلاح شده به مشاور اعلام گردد تا نسبت به اصلاح گزارش مبانی اقدام و مجدداً جهت تصمیم گیری به شرکت آبفای کرمان ارسال گردد.

116 دستگاه کنتور خراب در شهرستان رفسنجان تعویض شد
طی ماه گذشته 116 دستگاه کنتور خراب در شهرستان رفسنجان تعویض شد. عباس سالاری پور مدیرعامل و رئیس هیئت مدیره شرکت آب و فاضلاب استان کرمان گفت: طی مهر ماه 116 دستگاه کنتور خراب در شهرهای انار (5)، رفسنجان (96)،سرچشمه (10)، صفائیه (2) و کشکوئیه (3) دستگاه تعویض شد. مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب رفسنجان در پایان بیان داشت: تعویض کنتورهای خراب علاوه بر اینکه از پرت بیش از اندازه آب و اثرات منفی آن بر تأسیسات آب رسانی جلوگیری می کند، شرایط لازم جهت کنترل مصرف و خدمات رسانی شایسته تر به مشترکین و شهروندان را نیز فراهم می نماید.

مشاور وزیر در امور ایثارگران از مدیرعامل آبفا کرمان تقدیر کرد
مشاور وزیر در امور ایثارگران از تلاش های مدیرعامل آبفا کرمان در برگزاری همایش ایثارگران شرکت های زیرمجموعه صنعت آب و برق در سطح استان کرمان قدرانی نمود. سید یعقوب محمد مرادی مشاور وزیر نیرو در امور ایثارگان با ارسال لوح تقدیر از تلاش های مدیرعامل آبفا کرمان در برگزاری همایش ایثارگران شرکت های زیرمجموعه صنعت آب و برق در سطح استان کرمان قدرانی نمود. در این لوح آمده است: برادر گرامی جناب آقای مهندس طاهری مدیرعامل محترم شرکت آب و فاضلاب استان کرمان امنیت ،پیشرفت و اقتدار امروز ایران اسلامی مدیون از خود گذشتگی و فداکاری ایثارگران گرانقدر و خانواده محترم ایشان می باشد، بدینوسیله از تلاش های جنابعالی و همکاران محترمتان در برگزاری مطلوب و موثر همایش ایثارگران شرکت های زیرمجموعه صنعت آب و برق در سطح استان کرمان قدردانی و تشکر می گردد. یقیناً این مهم با همدلی و تاکیدات حضرتعالی محقق گردیده است،ضمن توفیق روزافزون برای جنابعالی و تمامی همکاران آن مجموعه سلامتی و طول عمر با برکت را از خداوند بزرگ برایتان خواستارم. سید یعقوب محمد مرادی مشاور وزیر در امور ایثارگران

رفسنجانکرمان
مطالب مرتبط

ارسال پاسخ

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.