سیف الهی: بابایی بهترین انتخاب برای شهرداری بود

منتشر شده در صفحه کرمان ویچ | شماره شماره 496

دفاع شهردار سابق از شهردار جدید؛
سیف الهی: بابایی بهترین انتخاب برای شهرداری بود
معاون امور عمرانی استاندار کرمان روز گذشته با خبرگزاری ایسنا گفت و گویی تفصیلی درباره مسائل مختلف شهری انجام داد. ابوالقاسم سیف الهی که چند ماه پیش شهردار کرمان بود حالا در این گفت و گو از شهردار جدید کرمان حمایت کرده است. وی درباره انتخاب آقای بابایی به عنوان شهردار کرمان گفته: اتفاق خوبی بود که شورای شهر با رای قاطع آقای بابایی را که شایسته سمت شهرداری است، انتخاب کردند و این امر نقطه امیدی برای شهر کرمان است. سیف اللهی افزود: نگاه شورا با نگاه مردم و دولت یکی بود و همه این گزینه را می پسندند و معتقدیم آقای بابایی بهترین انتخاب است و وظیفه داریم پشتیبانی کنیم. وی بیان کرد: حضور آقای بابایی غنیمت است، ایشان شناخت کاملی از شهرداری دارند و پروژه های عمرانی شهر با قوت در حال اجراست و مهم ترین طرح ها، متعلق به قرارگاه سازندگی خاتم الانبیاء است که باید با سرعت پیش برود. معاون عمرانی استاندار کرمان گفت: در حوزه عمرانی وظیفه رصد و پشتیبانی از اجرای طرح ها را داریم و هر کاری از دست ما بربیاید، انجام می دهیم و حضور آقای رزم حسینی به عنوان استاندار بومی و علاقمند، موقعیتی است که کرمان را به عنوان پیشانی استان بسازیم. وی تصریح کرد: اقدامات استاندار در مقابله با حاشیه نشینی، احداث کمربند سبز و … کارهایی است که آینده کرمان را رونق می دهد و خوشبختانه دستگاه های دیگر با استانداری و شهرداری همگام هستند و بهترین فرصت برای شهر کرمان است.
سیف اللهی درباره پروژه مترو کرمان هم بیان کرد: امکان سنجی این پروژه طی 60 روز باید انجام و استانداری با شرکت قطار شهری ظرف اجرایی ایجاد کند و می خواهیم این پروژه را در بودجه سال آینده و برنامه ششم توسعه ببینیم و تامین مالی آن صورت بگیرد. وی افزود: استان کرمان علی رغم رکود در کشور، حرکت جهشی اقتصادی داشته و 12 هزار میلیارد تومان از تفاهمنامه های سرمایه گذاری استان در قالب 700 طرح اجرا شده است. معاون عمرانی استاندار کرمان با بیان اینکه در شرایط پساتحریم باید استان جهش قابل توجهی داشته باشد اظهار کرد: خوشبختانه همه مسئولان استان هم اکنون حول محور ولایت و توسعه با همدلی در حال کمک به رشد و توسعه استان هستند و یک همدلی و همزبانی خاصی در استان کرمان ایجاد شده است. وی با تاکید بر اینکه در استان کرمان افراد اثرگذار زیادی هستند که باید از این توان استفاده کرده و فضا را آرام نگه بداریم تصریح کرد: باید بپذیریم که با وحدت در همه مسائل، می توانیم از گردنه مشکلات به راحتی عبور کنیم و همه گروه ها و نیروهای استانی می توانند در مثلث توسعه اقتصادی استان کرمان حرکت کرده و استان را در حد لیاقت و شایستگی مردم کرمان بسازند که این کار در حال انجام است. وی اظهار کرد: نباید به مسائل حاشیه ای ورود کرد و برخی جاها باید از حق خود برای مصالح استان بگذریم و اگر روش کنونی ادامه یابد مطمئنا آینده استان کرمان روشن و درخشان خواهد بود.
وی همچنین درباره مبارزه با زمین خواری هم به ایسنا گفته: زه با زمین خواری با قوت ادامه دارد و در شمال و جنوب استان با تغییر کاربری اراضی کشاورزی و تصرف اراضی دولتی به جد برخورد می شود. وی افزود: طی آخرین مرحله مقابله با زمین خواری در کوهپایه کرمان و بقیه اراضی باقرآباد، حدود 50 هکتار زمین در این مناطق آزادسازی شد ضمن آنکه در شهرستان های سیرجان و رفسنجان این کار همچنان ادامه دارد.

26

نوشته های مرتبط


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

از «پیام ما» بیشتر بدانید :

آمار سایت

  • کاربران آنلاین : 0
  • امروز: 60
  • دیروز: 165
  • هفته: 1,217
  • ماه: 4,665
  • سال: 132,583