نامه محرمانه ای را که تصور می کنیم حکم سلب صلاحیت باشد به گیلانی داده ایم

منتشر شده در صفحه صفحه‌اول۴۹۶ | شماره شماره 496

رئیس شورای شهر:
نامه محرمانه ای را که تصور می کنیم حکم سلب صلاحیت باشد به گیلانی داده ایم
شنیده ها حاکی از آن است که یک ماه پس از اولین مصاحبه ابوالقاسم سیف الهی مبنی بر سلب صلاحیت سعید گیلانی عضو شورای شهر کرمان، بالاخره حکم سلب صلاحیت گیلانی به وی ابلاغ شده است. سیف الهی معاون عمرانی استاندار کرمان که دبیر شورای حل اختلاف هم هست حدود یک ماه پیش از سلب صلاحیت یکی از اعضای شورای شهر کرمان خبر داده بود.
یک ماه بعد از این مصاحبه، شنبه گذشته سیف الهی از ابلاغ این حکم به سعید گیلانی صحبت کرد. این موضوع در حالی است که سعید گیلانی در مصاحبه روز گذشته خود با «پیام ما» از عدم ابلاغ حکم سلب صلاحیتش خبر داد و گفته بود: سیف الهی به عنوان دبیر شورای حل اختلاف اول موضوع را در رسانه ها مطرح کرده و بعد به دنبال امضا گرفتن از اعضای شورای حل اختلاف بوده است. بعد از این مصاحبه اما خبرهایی مبنی بر ابلاغ حکم سلب صلاحیت گیلانی به وی منتشر شد. برای اطلاع از ماجرا با رئیس شورای شهر کرمان تماس گرفتیم.
علی اکبر مشرفی در این ارتباط به «پیام ما» گفت: تا آن جایی که در جریانم، اینطور حکمی به شورا رسیده است. یعنی نامه محرمانه ای برای ایشان رسیده است که ما حدس می زنیم همان حکم سلب صلاحیت باشد. وی افزود: چون نامه محرمانه بود باز نکردم. اما روز گذشته این نامه محرمانه را به آقای گیلانی دادیم. مشرفی در پاسخ به این سوال که آیا این نامه محرمانه همان حکم سلب صلاحیت بود، اظهار داشت: این نامه از طریق شورا به اقای گیلانی ابلاغ شد و حدس می زنیم همان حکم باشد.
سعید گیلانی اما حاضر به صحبت در ارتباط با این موضوع نشد. وی در پاسخ به این سوال ما که اصلا نامه محرمانه ای به شما داده شد، گفت: هفته آینده در این ارتباط با شما صحبت می کنم.

27

نوشته های مرتبط


پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

از «پیام ما» بیشتر بدانید :

آمار سایت

  • کاربران آنلاین : 0
  • امروز: 35
  • دیروز: 133
  • هفته: 1,739
  • ماه: 7,362
  • سال: 83,734