خبر

دوشنبه 21 دی 1394

شهر کرمان در حال تغییرات اساسی است
رئیس شورای اسلامی شهر کرمان در در آیین عملیات اجرایی پروژه تفریحی، رفاهی و گردشگری تله کابین و جاده دسترسی بام کرمان با اشاره به اینکه شهر کرمان در حال تغییرات اساسی است، گفت: پروژه بام کرمان، منجر به ایجاد قطب توریستی و جهانگردی می شود که موجب توسعه و جلب درآمد است. علی اکبر مشرفی عنوان کرد: بدون شک این طرح های توسعه ای، موجب جلب رضایت شهدا، امام شهدا و رهبر معظم انقلاب اسلامی می شود. گفتنی است قرار شده در بام کرمان، طراح های خدمات گردشگری مانند ساخت هتل پنج ستاره، احداث تله کابین، خدمات جانبی مانند فضای سبز، رصدخانه و سردخانه توسط بخش خصوصی اجرا شود.

نمونه بارز همدلی با ابتکار استاندار کرمان اجرایی شده است
مدیرعامل موسسه مالی و اعتباری عسکریه در این جلسه از استاندار کرمان به عنوان فردی مبتکر، ارزشی و دلسوز یاد کرد و ادامه داد: وی از سرداران دلیر کشور در جبهه و در دوران سازندگی بوده است. سید امین جوادی اظهار داشت: مدیران و اعضای شورا شهر کرمان و شهردار با جدیت و دلسوزی به دنبال جذب سرمایه گذارند و زبان زد خاص و عام اند. وی با اشاره به نامگذاری سال جاری به عنوان سال دولت و ملت، همدلی و همزبانی، گفت: نمونه بارز، جدی و واقعی همدلی در کرمان با ابتکار استاندار، پیاده سازی و اجرا شده است و استاندار کرمان یکی از رهروان و مقلدان رهبر معظم انقلاب اسلامی است. وی گفت: همه در کرمان، یک زبان ،کلام و سخن دارند و آن توسعه شهر و این استان است که باید به کرمانیان تبریک گفت که مسئولان و نمایندگان مجلس دلسوزی دارند و بنده که با چند نماینده مردم کرمان در مجلس در ارتباط هستم مثل دکتر پورابراهیمی و سایر نمایندگان مجلس، می بینم که با دلسوزی کارها را پیگیری می کنند. وی با اشاره به اینکه این پروژه ها باید منجر به افزایش ارزش افزوده کشور شود، افزود: دلسوزی و همدلی حاکم در کرمان به زودی منجر به توسعه جدی، هماهنگ و ارزشمند در این استان می شود. جوادی افزود: مسئولان این استان با تمام توان، انرژی، جدیت و دلسوزی از سرمایه گذاری و توسعه در این استان، پشتیبانی می کنند. وی به پیگیری های استاندار کرمان در راستای توسعه این استان اشاره کرد و گفت: با نگاه جذب سرمایه گذاری و توسعه با جدیت تمام، وارد صحنه شده و در این مسیر تلاش می کنم. جوادی عنوان کرد: اقتصاد مقاومتی مورد تاکید رهبر معظم انقلاب اسلامی نیز از سوی رزم حسینی در استان کرمان در حال پیاده سازی است این افتخار برای ما کافیست.

ثبت نام 49 هزار نفر از استان برای زیارت کربلا در اربعین
رئیس سازمان حج و زیارت استان کرمان از ثبت نام 49 هزار و 155 نفر از استان کرمان خبر داد و گفت: برای زیارت اربعین حسینی، سامانه ای به نام «سماح» توسط سازمان حج و زیارت کشور به منظور ثبت نام زائرین اربعین حسینی راه اندازی و اطلاعات اولیه و تکمیلی زائران دریافت شده است. به گزارش خبرگزاری ایسناروح الله پور شعبان با اعلام این خبر افزود: به علت سهولت در صدور ویزا و روادید برای زائرین اربعین حسینی، کنسولگری عراق به صورت موقت در استان کرمان راه اندازی شده که امید است با دائمی شدن این کنسولگری جنوب شرق کشور برای صدور ویزا پشتیبانی شود. وی با تاکید براینکه استان کرمان به عنوان مرکزیت جنوب شرق کشور امور مربوط به صدور ویزا و روادید را بر عهده دارد، خاطر نشان کرد: استان کرمان علاوه بر 49 هزار و 155 نفر که از کرمان نام نویسی نموده اند، پشتیبانی استان هایی همچون سیستان و بلوچستان و هرمزگان را بر عهده دارد.

کرمان
مطالب مرتبط

ارسال پاسخ

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.