در حاشیه

یکشنبه 13 دی 1394

حکم مأموران فرودگاه جده صادر شد
خبرآنلاین نوشت: رئیس سازمان حج و زیارت با یادآوری ۴ پرونده باز ایران در عربستان گفت: فرود اضطراری پرواز ایران در مدینه که ۳ سال پیش رخ داد، ماجرای ۲ پلیس مجرم در فرودگاه جده، ورود کامیون سوخت به فرودگاه جده که منجر به مصدومیت و جان باختن تعدادی از زائران ایرانی شد و فاجعه منا پرونده‌های ایران است که برخی از آن‌ها تا حدی پیشرفت داشته است. اوحدی گفت: حکم ۲ پلیس خاطی به وزارت کشور عربستان رفته و امیدواریم با اجرای آن، شاهد محکومیت خاطیان باشیم. بعد از اجرای حکم نیز در شورای امنیت کشور و از سوی مسئولان برای از سرگیری این موضوع تصمیم‌گیری می‌شود.

محمدعلی اینانلو درگذشت
محمدعلی اینانلو، کارشناس مطرح محیط زیست و ورزش، صبح دیروز در بیمارستان آتیه تهران دار فانی را وداع گفت. به گزارش ستاره ها؛ محمدعلی اینانلو، در شهریور امسال براثر یک ضایعه مغزی در بیمارستان بستری شده بود. او مدتی تحت درمان بود. با بهبود حالش توانسته بود برنامه های تلویزیونی هم اجرا کند. مرحوم اینانلو اما از چند روز پیش دوباره در بیمارستان بستری شد. او صبح دیروزدار فانی را وداع گفت.

قطع شدن پای مرد میانسال در متروی صادقیه
براساس اعلام شاهدان عینی فرد میانسالی با قصد خودکشی خود را بر روی ریل قطار در ایستگاه صادقیه انداخت. این مرد که حدودا پنجاه سال سن دارد همزمان با ورود قطار به ایستگاه صادقیه خود را بر روی ریل پرتاب کرد ولی در نهایت از این حادثه جان سالم به در برده و زنده ماند. این فرد از ناحیه دو پا دچار مصدومیت و جراحت سنگین شده که توسط عوامل اورژانس به مراکز درمانی منتقل شد.

راز خودکشی دختر جوان در پل رسالت
روز سه‌شنبه یکم دی ماه سال جاری، اهالی ساختمان شماره 75 خیابان سجده‌ای تهرانپارس وقتی متوجه غیبت مشکوک زن همسایه شدند، موضوع را به پلیس اطلاع دادند. با حضور مأموران در محل، یکی از همسایه‌ها به آنان گفت: در طبقه اول ساختمان یک زن سالخورده و دخترش زندگی می‌کنند. دو روزی است که کفش‌های زن همسایه پشت در است اما هر چه در می‌زنم کسی در را باز نمی‌کند. با اظهارات زن همسایه کارآگاهان پلیس وارد عمل شدند و پیکر خون‌آلود زن 73 ساله را در اتاق خواب یافتند. ماجرای قتل خونین این زن خیلی زود به بازپرس جنایی تهران مخابره شد و او با مأموران اداره 10 پلیس آگاهی در محل حاضر شد. تیم جنایی در ادامه تحقیقات میدانی پی برد که این زن با دخترش زندگی می‌کرد و همزمان با قتل، دختر جوان وی ناپدید شده است و فرزندان دیگر «سکینه» در خارج از کشور زندگی می‌کنند. بدین ترتیب دختر سکینه مظنون شماره یک قتل مادرش از سوی کارآگاهان پلیس جنایی شناخته شد. مأموران در جریان بررسی‌ها پی بردند که دختر قربانی با پسر جوانی ارتباط دوستی دارد و همین سرنخ کافی بود تا این دختر و پسر تحت تعقیب قرار گیرند. در حالی که تلاش برای ردیابی فراری‌ها ادامه داشت روز هفتم دی ماه دختر جوانی با پایین انداختن خود از پل رسالت به کام مرگ فرو رفت. وقتی کارآگاهان در صحنه خودکشی این دختر حضور یافتند دیدند که وی همان دختری است که به خاطر قتل مادرش تحت تعقیب بود. بنابر این گزارش، تلاش برای دستگیری پسر جوانی که با این دختر ارتباط داشته است و می‌‌تواند در قتل با وی همدستی کرده باشد، ادامه دارد.

«شیفت شب» به کارگردانی نیکی کریمی میلیاردی شد
فروش فیلم «شیفت شب» ساخته نیکی کریمی از مرز یک میلیارد گذشت. به گزارش خبرآنلاین،حبیب اسماعیلی پخش کننده این فیلم گفت: فروش این فیلم در تهران به 850 میلیون تومان و در شهرستان ها به 210 میلیون تومان رسید .وی ادامه داد: استقبال از این فیلم شریف که مخاطب اصلی آن خانواده ها هستند امیدها را در سینما زنده کرد آن هم در شرایطی که فصل ایده آل اکران نیست و بار دیگر ثابت شد اگر فیلم خوب باشد مخاطبین استقبال خواهند کرد.

زلزلهسینما
مطالب مرتبط

ارسال پاسخ

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.