تا انتخابات

شنبه 05 دی 1394

اسامی داوطلبان انتخابات
خبرگان استان کرمان
اسامی نامزدهای ثبت نام کرده در مجلس خبرگان از حوزه انتخابیه استان کرمان به شرح زیر می باشد:
علی عارفی
امان‌الله علیمرادی
محمد تاج‌الدینی
احمد شیخ‌بهائی
محمد کاظم میرحسینی
محمد نوذری فردوسیه
حسن جعفری
حسین بیگی‌نژاد
سیدجلیل صدرطباطبائی
حسین پورسالاری
عبدالهادی سیستانی اله آبادی
سیدمحمد صالح موسوی زرندی
علی پورمحمدی ماهونکی
سید احمد موسوی قمی
محمد بهرامی خوش‌کار
محمد جواد حجتی کرمانی
سید احمد خاتمی

تعداد داوطلبان انتخابات مجلس استان کرمان به 265 نفر رسید
شمار داوطلبان نمایندگی دهمین دوره مجلس شورای اسلامی از حوزه های انتخابیه استان کرمان تا پایان مهلت نام‌نویسی از کاندیداهای دهمین دوره مجلس شورای اسلامی به 265 نفر رسیده است.
تا پایان روز آخر مهلت نام‌نویسی از کاندیداهای دهمین دوره مجلس شورای اسلامی، 100 نفر برای نمایندگی مردم حوزه های انتخابیه استان کرمان در دهمین دوره مجلس شورای اسلامی ثبت نام کردند. تاکنون از حوزه انتخابیه کرمان و راور 87 نفر، حوزه انتخابیه کهنوج، منوجان، فاریاب، رودبارجنوب و قلعه گنج 12 نفر، حوزه انتخابیه جیرفت و عنبرآباد 10 نفر، حوزه انتخابیه زرند و کوهبنان 22 نفر، حوزه انتخابیه رفسنجان و انار 34 نفر، حوزه انتخابیه شهربابک 17 نفر، حوزه انتخابیه سیرجان و بردسیر 31 نفر، حوزه انتخابیه بافت، رابر و ارزوئیه 31 نفر و از حوزه انتخابیه بم، ریگان، نرماشیر و فهرج 17 نفر برای دهمین دوره مجلس شورای اسلامی از استان کرمان نام نویسی کرده اند. از مجموع داوطلبان30 نفر خانم هستند که بر این اساس از حوزه های انتخابیه کرمان و راور 17 نفر، سیرجان و بردسیر 6 نفر، بافت رابر و ارزوئیه یک نفر، شهربابک یک نفر، جیرفت و عنبرآباد یک نفر، رفسنجان و انار یک نفر، زرند و کوهبنان یک نفر، بم، ریگان، نرماشیر و فهرج 2 نفر برای دهمین دوره مجلس شورای اسلامی نام نویسی کرده اند.

87 نفر داوطلب ورود به مجلس از حوزه انتخابیه کرمان و راور
کار ثبت نام از داوطلبان نمایندگی دهمین دوره مجلس شورای اسلامی با 87 داوطلب در حوزه انتخابیه کرمان و راور به پایان رسید.
«محمدعلی توحیدی» فرماندار و رئیس هیات اجرایی انتخابات شهرستان کرمان گفت: در پایان مهلت هفت روزه ثبت نام از داوطلبان مجلس شورای اسلامی 87 نفر با حضور در ستاد انتخابات برای نمایندگی دهمین دوره مجلس شورای اسلامی از حوزه انتخابیه کرمان و راور ثبت نام کردند. وی تعداد داوطلبان نمایندگی در حوزه انتخابیه کرمان و راور را بالا دانست و ابراز کرد: استان کرمان 9 حوزه انتخابیه دارد و تقریباً یک سوم از داوطلبان استان از حوزه انتخابیه کرمان و راور نام نویسی کرده اند که از مجموع 87 نفر داوطلب 17 نفر بانوان و 70 نفر را آقایان تشکیل می دهند. فرماندار کرمان با اشاره به بالا بودن سطح تحصیلات ثبت نام کنندگان خاطرنشان کرد: 18 نفر از ثبت نام کنندگان دارای مدرک دکترا، 63 نفر فوق لیسانس، 4 نفر لیسانس و 2 نفر حوزوی هستند. رئیس هیات اجرایی انتخابات استان ادامه داد: جوانترین داوطلب با 30 سال و مسن ترین آنها با 63 سال در حوزه انتخابیه کرمان و راور ثبت نام کردند ضمن آنکه 4 نفر از داوطلبان دارای سابقه نمایندگی در ادوار پیشین هستند. فرماندار کرمان ادامه داد : بررسی صلاحیت داوطلبان در هیات های اجرایی بایستی حداکثر ظرف مدت 10 روز صورت پذیرد و پس از آن نتیجه به هیات نظارت اعلام گردد.

بافتجیرفترفسنجانزرندزلزلهسیرجانشهربابکعنبرآبادفهرجکرماننرماشیر
مطالب مرتبط

ارسال پاسخ

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.