اخبار آبفا

منتشر شده در صفحه کاغذ اخبار | شماره 626

بازدید معاون استاندار از عملیات ساخت مخزن عنبرآباد
محمدرضا فتوت معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع انسانی استاندار کرمان به اتفاق امام جمعه و فرماندار این شهرستان از مراحل ساخت مخزن ۵۰۰۰ مترمکعبی این شهرستان بازدید کردند. معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع انسانی استاندار کرمان در این بازدید گفت: امسال برای تکمیل مخزن عنبرآباد اعتبار لازم را تخصیص خواهیم داد تا هرچه سریعتر تکمیل و به بهره برداری برسد. وی افزود:تاکنون حدود ۸۵۰میلیون تومان برای ساخت مخزن ۵هزار مترمکعبی عنبرآباد هزینه شده است که سه میلیارد تومان دیگر برای تکمیل ان نیاز است که با بهره برداری از این مخزن مشکل آب شرب عنبرآباد به طور کامل برطرف خواهد شد.

تقدیر فرماندار عنبرآباد
از مدیر امور آب این شهرستان
محمد حجتی پور فرماندار عنبرآباد با ارسال لوح تقدیر از علی مشایخی مدیر امور آب این شهرستان تقدیر کرد. فرماندار عنبرآباد در بازدید از پروژه های مخزن ۵۰۰۰ مترمکعبی عنبرآباد و همچنین پروژه های بازسازی و توسعه از عملکرد مدیریت و کارکنان این امور ابراز رضایت کرد و اقدامات این امور را باعث ارتقاء و پیشرفت سطح زندگی شهروندان عنوان نمود و تقدیرنامه کتبی به نامبرده ارسال نمود. در این تقدیرنامه آمده است: جناب آقای علی مشایخی
خدمت به مردم ولایت مدار و شریف میهن اسلامی لوح افتخار زرین و پشتوانه معنوی گران سنگی است که خدمتگزاران نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران بر آن مفتخر بوده و باعث سربلندی آنان در پیشگاه خداوند متعال، مردم عزیز و خانواده معزز شهدا، این ولی نعمتان راستین می گردد.
اینک به مصداق حدیث شریف «من لم یشکرالمخلوق لم یشکرالخالق» مراتب سپاس خود را از تلاش و زحمات صادقانه و حسن تدبیر و تلاش موفق مدیریت و کارکنان آن مجموعه در پیشبرد اهداف دولت خدمتگزار تدبیر و امید و همچنین تحقق توسعه پایدار نظام مقدس جمهوری اسلامی اعلام نموده و از ایزد منان موفقیت روزافزون جنابعالی در راستای اعتلای ایران عزیز اسلامی تحت زعامت رهبری معظم انقلاب حضرت آیت ا… العظمی الامام خامنه ای مدظله العالی در سال اقتصاد مقاومتی ،اقدام و عمل را خواستارم.

شناسایی بیش از ۷۰ فقره انشعاب غیرمجاز در عنبرآباد
از ابتدای سال جاری ، بیش از ۷۰ فقره انشعاب غیرمجاز در عنبرآباد شناسایی شد. علی مشایخی مدیر امور آب و فاضلاب شهرستان عنبرآباد با بیان اینکه انشعاب های غیر مجاز چالش ها و مشکلاتی را در زمینه آبرسانی مطلوب به شهروندان ایجاد می کند افزود: با افراد خاطی که بصورت غیر قانونی از آب استفاده می کنند به شدت برخورد و به مراجع قضایی معرفی می شوند. وی افزود: در همین راستا از ابتدای سال جاری تا کنون بیش از ۷۰ فقره انشعاب غیرمجاز آب در شهر عنبرآباد شناسایی شد که از این تعداد ۲۰ فقره به مجاز تبدیل شدند. مشایخی در ادامه بیان داشت: استفاده از آب غیر مجاز حرام بوده و حق مردم را در دست یابی به آب شرب سالم و بهداشتی تضییع می کند و جلوگیری از مصرف بی رویه و هدر رفت آب از سوی انشعابات غیرمجاز یکی از برنامه هایی آبفا عنبرآباد است.

17

نوشته های مرتبط


پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

از «پیام ما» بیشتر بدانید :

آمار سایت

  • کاربران آنلاین : 3
  • امروز: 102
  • دیروز: 501
  • هفته: 10,620
  • ماه: 70,704
  • سال: 155,019