134 نیروی استخدامی اداره کل راه و شهرسازی کرمان مشغول بکار شدند

1394/04/20

134 نیروی استخدامی اداره کل راه و شهرسازی کرمان مشغول بکار شدند

مدیرکل راه و شهرسازی استان کرمان در آیین قرائت سوگند نامه و منشور اخلاقی پیوستن 134 نفر نیروی جدید به خانواده بزرگ راه و شهرسازی استان گفت: نیروی انسانی توانمند می تواند کشورها را در توسعه شتابان یاری کند.
به گزارش روابط عمومی اداره کل راه و شهرسازی استان کرمان خداداد مقبلی روز سه شنبه با بیان این که هر کشوری که از لحاظ مباحث فرهنگی غنی تر باشد می تواند سریع تر به خواسته های خود که همان پیشرفت است برسد گفت: با وجود منابع مالی، نیروی انسانی جوان و باهوش و فرهنگ غنی انتظار می رود هرچه سریعتر به تعالی و توسعه برسیم.
وی افزود: بر اساس آمار موجود راندمان کاری در کشورهای مختلف به فرهنگ هر کشور و میزات تلاش و پشتکار ملت آن بستگی دارد به طوری که در کشوری مانند ژاپن عزم، اراده و پشتکار ملت آن در رسیدن این کشور به توسعه بسیار تاثیرگذار بوده است.
وی خطاب به پرسنل جدید این اداره کل گفت: امید است با ورود شما به حوزه راه و شهرسازی و عزم، اراده و تخصص شما بتوانیم در پیشبرد اهداف خانواده بزرگ وزارت راه و شهرسازی بکوشیم.
مقبلی تصریح کرد: ارتقا در سیستم اداری به تلاش و راندمان کاری شما بستگی دارد و از این رو باید در زمینه کاری خود تعهد، صداقت، جدیت و نظم داشته باشید.
مدیر توسعه منابع اداره کل راه و شهرسازی استان کرمان نیز در این مراسم در خصوص روند طولانی استخدام این نیروها گفت: متاسفانه در دوران ریاست جمهوری پیشین قبل از اینکه منابع مالی را در نظر بگیرند آزمون استخدامی را برگزار کردند و به خاطر این مساله، استخدام نیروها سه سال به طول انجامید که با پیگیری های مدیریت اداره کل و دولت تدبیر و امید این مسایل مرتفع شد.
خدارحم کفاش پور بر لزوم نظم و انضباط کاری تاکید کرد و گفت: در برخورد با ارباب رجوع در تکریم آنها بکوشید و با روی باز با ارباب رجوع برخورد کنید.

مطالب مرتبط
بررسی کاربرد فناوری نانو در اقلیم کرمان نانو؛ ضامن پاکیزگی شهر مهدیه عبدالله دخت یکی از این نوآوری‌ها، استفاده از دستاوردهای فناوری نانو می باشد. یک ساختمان در زمان‌ها و مکان‌های مختلف می‌تواند رفتارهای متفاوتی از خود نشان دهد، سخت و غیر قابل انعطاف و یا نرم و سیال- تئوریهای شناخت مواد به طور کلی […]
دعوت موسسه مطبوعاتی پیام آوران کرمان برای حضور باشکوه مردم در راهپیمایی روز قدس موسسه مطبوعاتی پیام آوران کرمان با صدور بیانیه ای از عموم مردم آزاده ایران اسلامی برای شرکت در راهپیمایی روز قدس دعوت کرد در این بیانیه آمده است: روز قدس روز حیات اسلام است. امام خمینی (ره) روز جهانی قدس روز […]
بازگشایی کارخانه کرمانیت با 3 هزار تن پسماند آزبست تعارف سرطان به مردم – اواخر سال پیش بود که خبر بازگشایی کارخانه کرمانیت منتشر شد. رئیس شورای کارگری کارخانه‌ی کرمانیت از بازگشایی مجدد کارخانه و خوشحالی کارگران این کارخانه در شب عید خبر داد و گفته بود: «از صمیم قلب از زحمات پورابراهیمی، نماینده کرمان، […]
پیام مدیرکل منابع طبیعی و آبخیزداری استان کرمان/ پاس‌داشت همه‌ی آنان که در دل بیابان بذر امید کاشتند مهندس رجبی‌زاده مدیرکل منابع طبیعی و آبخیزداری استان کرمان با ارسال پیامی، 27 خرداد روز جهانی بیابان‌زدایی را گرامی داشت. متن این پیام به شرح زیر است: کرمان دیاری است که زخم تازیانه‌های باد همواره بر تنش […]
دیگر مطالب شماره 405

ارسال پاسخ

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.