نماینده ولی فقیه در کرمان خطاب به دکتر روحانی؛ مسئله آب استان کرمان را فراموش نکنید

منتشر شده در صفحه کاغذ اخبار | شماره 622

نماینده ولی فقیه در کرمان خطاب به دکتر روحانی؛ مسئله آب استان کرمان را فراموش نکنید

نماینده ولی فقیه در استان کرمان خطاب به رییس جمهور گفت: از دکتر روحانی، رییس جمهوری ایران می خواهیم که مسئله آب کرمان را فراموش نکنند و بر ادامه راه استاندار کرمان برای حل بحران آب استان کرمان حمایت کنند.
آیت الله «سید یحیی جعفری» دقایقی پیش و در جمع مردم کرمان در مصلی بزرگ امام علی (ع) این شهر گفت: ورود رییس جمهور و هیئت همراه ایشان را به کرمان خیرمقدم عرض می کنم و بدیهی است که کریمان به دیار کریمان می آیند.
وی خطاب به رییس جمهوری افزود: خواص و نخبگان کرمان توقعاتی دارند که انشاء الله تا حد امکان به این توقعات رسیدگی خواهد سد.
آیت الله جعفری با اشاره به سالروز ولادت امام حسین علیه السلام تصریح کرد: پاسداری از دین خدا با سخنرانی تنها نیست و اگر کسی بخواهد از دین خدا و مکتب حق و ارزش های عالیه قرآن کریم حمایت کند، باید در عمل پاسداری خودش و فداکاری و جانفشانی خود را نشان دهد، همانگونه که در دوران دفاع مقدس همه شما مردم و جوانان عزیزتان بزرگ ترین خطر را مملکت دفع کردید و امروز در کمال آرامش و استقلال به سر می بریم.
امام جمعه کرمان با اشاره به روایتی از امام حسین علیه السلام درباره قناعت تصریح کرد: قناعت به معنای مصرف نکردن نیست و این سخنان بارها از زبان بزرگان و به ویژه از سوی ریاست جمهوری و از همه بالاتر از سوی مقام معظم رهبری شنیده شده است.
وی بیان کرد: رمز تعالی و نیل به استقلال و سعادت در درست مصرف کردن است، اگر می خواهیم پاسدار خوبی برای اسلام و جامعه اسلامی باشیم، باید به این مسئله توجه کامل داشته باشیم.
آیت الله جعفری در ادامه به مسئله آب استان کرمان اشاره و تصریح کرد: از رییس جمهور به خاطر حل مسئله آب کرمان تشکر می کنم وتوصیه بنده این است که این مهم را فراموش نکرده و کار به آخر برسد و از معاونان رییس جمهور و مسوولان استان تشکر می کنم که توانسته اند بدون توجه به خط و جناح تلاش کنند تا کرمان را به این سطح برسانند.
نماینده ولی فقیه در استان کرمان گفت: از سردار سلیمانی فرمانده سپاه قدس تشکر می کنیم که تمام عمرش را در فداکاری و ایثار گذرانده اند.
وی با اشاره به شخصیت های بزرگ کشور از استان کرمان و تشکر از خدمات آنها افزود: ما از هر دولتی که براساس عقل، منطق، فکر و قوانین درست عمل کند، کاملا حمایت کرده و بعد از این نیز حمایت خواهیم کرد.
«علیرضا رزم حسینی» استاندار کرمان نیز در این دیدار اظهار کرد: امروز دیار کریمان مفتخر است که میزبان ریاست جمهوری هستند. استاندار کرمان گفت: بی شک سفر جنابعالی خیرات و برکات فراوانی برای استان کرمان خواهد داشت و جنابعالی که در دفاع مقس حضور داشته اید، دلاوری های رزمندگان لشکر 41 ثارالله را به خاطر دارید و ما یاد سردار سلیمانی را که افتخارات بسیاری در تاریخ سلحشوری کشور ثبت کرده، گرامی می داریم.
رزم حسینی از حضور مردم استان کرمان در استقبال از رییس جمهور قدردانی کرد.

7

نوشته های مرتبط


پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

از «پیام ما» بیشتر بدانید :

آمار سایت

  • کاربران آنلاین : 0
  • امروز: 55
  • دیروز: 325
  • هفته: 1,377
  • ماه: 6,340
  • سال: 68,426