دیدار صمیمی زهرا نعمتی با اعضای ستاد دکتر روحانی و مجمع مشورتی استان کرمان

یکشنبه 15 آذر 1394

به بهانه روز جهانی معلولین رخ داد؛
دیدار صمیمی زهرا نعمتی با اعضای ستاد دکتر روحانی و مجمع مشورتی استان کرمان
باغ شاهزاده ماهان میزبان یکی از نام آور ترین ورزشکاران جهان بود، زهرا نعمتی قهرمان پرآوازه پارالمپیک که در اتفاقی نادر جواز حضور در المپیک را هم کسب کرده به دعوت ستاد سابق دکتر حسن روحانی در مراسمی که به افتخار وی و همسرش برگزار شد در کنار تعدادی از اعضای مجمع مشورتی استان بخصوص کمیته بانوان این مجمع حضور پیدا کرد. در این دیدار محمد رحیم ابوسعیدی رییس مجمع مشورتی ضمن تبریک به نعمتی وتقدیر از وی و همسرش گفت: معلول واقعی ما هستیم که علیرغم سلامت بدن کار چندان مفیدی برای اجتماع انجام نمیدهیم. در ادامه علی بهرامی، عضو مجمع و میزبان این مراسم یادآوری کرد که قدر قهرمانان خود را باید بیشتر بدانیم و شاید امروز اگر زهرا نعمتی در کشور دیگری به این افتخار مهم دست یافته بود با حمایت ها و تبلیغاتی که می شد قطعا مردم ما خیلی بیشتر نسبت به وی آشنایی داشتند.
وی ادامه داد: جوانان ما نیاز به الگوی عینی مناسب دارند این چنین نخبگانی می توانند الگوی مناسبی برای جوانان باشند. معصومه حسن زاده رییس کمیته بانوان مجمع هم ضمن تقدیر از این قهرمان ملی خواستار مشارکت بیشتر زنان و بانوان در امور ورزشی ، اجتماعی و فرهنگی شد. مجتبی دادبخش دیگر عضو مجمع نیز از طرف تمام اعضا و حضار از نعمتی بخاطر حضور در این جمع تشکر کرد و تاکید کرد: علیرغم مشغله بسیار و برنامه های فشرده حضور بین اعضا و بانوان مجمع، برای ما مایه افتخار و خوشحالیست.
در ادامه شهابی قهرمان پارالمپیک وهمسر نعمتی بطور خلاصه مقداری از افتخارات نعمتی را برای حضار شرح داده. در پایان زهرا نعمتی با بیان اینکه تمام تلاش خود را برای افتخار و سربلندی بیشتر ایران عزیز انجام خواهم داد از حاضرین در جلسه و بهرامی بخاطر برگزاری این جلسه تشکر نمود و آرزوی توفیق و سربلندی برای تمام بانوان ایرانی بخصوص معلولین داشت.لازم به ذکر است این دیدار در سوم دسامبر که مقارن با روز جهانی معلولین بود انجام گرفت.

افتتاح چهار طرح در بافت
بنا به اعلام روابط عمومی سازمان جهاد کشاورزی استان کرمان، علیپور مدیر جهاد کشاورزی شهرستان بافت گفت: چهار طرح گاوداری 30 راسی، کارگاه تولید ورمی کمپوست و دو گلخانه ، در حومه شهرستان افتتاح گردید. وی افزود: اعتبار این طرح ها بالغ بر هشتصد میلیون ریال بوده و برای 12 نفر اشتغالزایی ایجاد کرده است.
علیپور در پایان بیان داشت: تا کنون 119 مجوز اقتصاد مقاومتی و مشاغل خانگی سنتی در زمینه های دام و طیور، پرورش قارچ، کشت زعفران و گل محمدی صادر شده که طرح های آنها در حال اجرا و در آینده نزدیک به بهره برداری می رسند.

بافتزلزلهکرمانماهان
مطالب مرتبط

ارسال پاسخ

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.