از میان خبرهای کرمان

شنبه 14 آذر 1394

با نگاهی به خبرهای کرمان در روز 15 آذر در سال های گذشته به این نکته پی می بریم که این روز، روز حادثه بوده است.
ناکامی سارقان در سرقت 15 تن سنگ آهن در سیرجان/ 15 آذر 92
فرمانده انتظامی شهرستان سیرجان گفت: ماموران پاسگاه گلستان در هنگام گشت زنی در سطح حوزه استحفاظی روز گذشته طی عملیاتی 2سارق را دستگیر و 15 تن سنگ آهن کشف کردند. سرهنگ «مهریار سعیدی» در تشریح این خبر بیان کرد: ماموران انتظامی پاسگاه گلستان روز گذشته هنگام گشت زنی در سطح حوزه استحفاظی به دو نفر که در حال بارگیری سنگ آهن از یک دستگاه کامیون تصادفی حاشیه جاده بودند، مشکوک شدند . وی اشاره کرد: این افراد با مشاهده تیم گشت قصد متواری شدند را داشتند که ماموران بلافاصله آنها را دستگیر و یک دستگاه کامیون را با 15 تن سنگ آهن کشف و به پاسگاه انتقال دادند .سعیدی تصریح کرد: متهمان دستگیر شده در بازجویی های به عمل آمده از سوی پلیس، با توجه به دلایل و شواهد ارائه شده از سوی ماموران ، لب به اعتراف گشوده و اذعان داشتند هنگامی که متوجه شدیم کامیون تصادفی برای ساعات متمادی بدون راننده و نگهبان است ، قصد سرقت بار آن را داشتیم که با حضور ماموران ناکام ماندیم. وی افزود: این سارقان با شناسایی خودروهای تصادفی دارای بار حاشیه جاده از نداشتن نگهبان اطراف آنها اطمینان حاصل کرده، سپس در اقدامی دست به سرقت می زدند .
کشف 849 کیلو تریاک و هلاکت یک شرور مسلح
15 آذر 92
فرمانده انتظامی استان کرمان از کشف 849 کیلوگرم مواد مخدر و هلاکت یک شرور مسلح در جنوب استان خبر داد. سردار «حسین چناریان» در جمع خبرنگاران با اعلام این خبر اظهار کرد: در راستای مبارزه با قاچاقچیان مواد افیونی، پلیس کرمان پس از ماه ها کار اطلاعاتی یک باند تهیه و توزیع مواد مخدر را شناسایی و واحدهای عملیاتی دستگیری اعضای این باند را در دستور کار خود قرار دادند. وی افزود: ماموران مبارزه با مواد مخدر استان با همکاری ماموران انتظامی شهرستان های جنوبی ضمن کنترل تحرکات این باند قاچاق مسلحانه، شامگاه گذشته، پس از اطمینان از بارگیری و حمل مواد از سوی این باند و قصد انتقال این محموله از مسیر استان کرمان، مسیر های احتمالی تردد قاچاقچیان را تحت کنترل قرار دادند. مقام ارشد انتظامی استان کرمان خاطر نشان کرد: قاچاقچیان با عبور از مناطق صعب العبور و کویری اطراف شهرستان رودبار در جنوب استان، قصد انتقال محموله مواد افیونی را داشتند اما در کمین ماموران انتظامی گرفتار و بدون توجه به دستو توقف پلیس، با تیراندازی و افزودن بر سرعت خود قصد فرار داشتند که با عکس العمل به موقع ماموران انتظامی و در یک درگیری چند ساعته متوقف شدند. چناریان با بیان اینکه در این عملیات یک شرور مسلح به هلاکت رسید، تصریح کرد: ماموران انتظامی دو دستگاه خودرو را متوقف و در بازرسی از آن 849 کیلوگرم تریاک کشف و یک متهم را نیز در این رابطه دستگیر کردند.
کشف بیش از یک تن مواد مخدر در راور
15 آذر 92
دادستان عمومی و انقلاب شهرستان راور گفت : در پی رصد اطلاعاتی سربازان گمنام امام زمان (عج) یک تن و 80 کیلو گرم مواد مخدر از نوع تریاک در راور کشف و ضبط گردید. سید «مهدی قویدل» با اعلام این خبر افزود : با کشف این مقدار مواد، تیم حمل و نگهداری این مواد نیز شناسایی و دستگیر شدند. وی ابراز کرد: این افراد مواد مخدر را از ارتفاعات شرقی راور که منتهی به دشت لوت است از قاچاقچیان تحویل گرفته و در راور با جاسازی به سایر نقاط مرکزی کشور قاچاق می کردند. دادستان راور افراد دستگیر شده این عملیات را دو نفر ذکر کرد و بیان داشت : دو دستگاه خودرو نیز که یکی حامل مواد و یکی نیز اسکورت بوده نیز توقیف شده و از منزل افراد دستگیر شده نیز مقدار زیادی مواد مخدر و یک دستگاه موتور سیکلت کشف گردید که جمع کل مواد کشف شده از خودرو و منزل متهمین یک تن و 80 کیلو گرم می باشد.

زلزلهسیرجانکرمان
مطالب مرتبط
حمایت آیت الله هاشمی رفسنجانی و سید حسن خمینی از لیست اصلاح طلباندر کرمان به نوذری و سالاری رای دهید
صفحه اول
کرمان
صفحه اول 474
کرمان
صفحه آخر
کرمان
حوادث
کرمان

ارسال پاسخ

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *