خبر

پنجشنبه 12 آذر 1394

دو زورگیر موتور سوار در دام
پلیس کرمان
فرمانده انتظامی شهرستان کرمان از دستگیری دو سارق موتورسوار که با تهدید و استفاده از سلاح سرد اقدام به سرقت می کردند، در عملیات ماموران کلانتری 15 خبر داد.
به نقل از پایگاه خبری پلیس، سرهنگ «عبدالعلی روان بخش» گفت: ماموران کلانتری 15 شهر کرمان حین گشت زنی به دو نفر مرد جوان که در داخل یک دستگاه خودرو پراید با یک نفر زن در حال درگیری بودند، مشکوک و بلافاصله در محل حاضر شدند.
سرهنگ روان بخش ادامه داد: با حضور ماموران انتظامی در محل دو نفر جوان که سلاح سرد به همراه داشتند با یک دستگاه موتور سیکلت از محل متواری شدند و تعقیب آنان در دستور کار قرار گرفت.
وی افزود: از این رو پیش از این‌ که متهمان، فرصت فرار پیدا کند ماموران موفق شدند وسیله نقلیه آن ها را متوقف کنند. سرهنگ روان بخش گفت: متهمان هنگامی که خود را در دستان قانون گرفتار دیدند، سعی داشتند با استفاده از سلاح سرد و درگیری با ماموران از محل فرار کنند اما این عمل نیز تنها جرم آنان را سنگین تر کرد و در اقدامی ضربتی دستگیر شدند. وی بیان داشت: شاکی به ماموران کلانتری 15 شهر کرمان گفت که سارقان به صورت ناگهانی وارد خودرو اش شده اند و با تهدید و استفاده از سلاح سرد قصد سرقت وجوه نقد، طلاجات، گوشی همراه و خودرو وی را داشته اند. فرمانده انتظامی شهرستان کرمان در پایان خاطرنشان کرد: پلیس به هیچ عنوان اجازه نخواهد داد افرادی که نظم و امنیت جامعه را تهدید می کنند به راحتی دست به اعمال مجرمانه بزنند و تمام تلاش و کوشش خود را در راستای تامین آرامش و امنیت اجتماعی خواهد کرد.

دستگیری دو شرور فراری مسلح
در کهنوج
جانشین فرماندهی انتظامی کهنوج از دستگیری دو شرور فراری مسلح در دو عملیات پلیس امنیت عمومی این شهرستان خبر داد.
به نقل از پایگاه خبری پلیس، سرهنگ «رضا فیروز بخت « گفت : در پی تیر اندازی های ایزایی در جنوب استان، شناسایی و دستگیری عاملان این فعل مجرمانه در دستور کار دستگاه های امنیتی قرار گرفت. وی افزود: از این رو ماموران انتظامی پلیس امنیت عمومی با انجام اقدامات اطلاعاتی و تحقیقات گسترده پلیسی در دو عملیات جداگانه توانستند متهمان را شناسایی و با تشکیل تیم ویژه عملیاتی در اقدامی ضربتی و غافلگیرانه در مخفیگاهشان دستگیر کنند. جانشین فرماندهی انتظامی «کهنوج» بیان داشت : در کارنامه این متهمان علاوه بر ایجاد رعب و وحشت و اخلال در نظم و امنیت شهروندان آدم ربایی،حمل سلاح ،چندین فقره تیراندازی منجر به جرح و قاچاق اتباع بیگانه دیده می شود. سرهنگ «فیروز بخت « در پایان با اشاره به این که این دو شرور مسلح پس از دستگیری برای سیر روند قانونی تحویل دستگاه قضا شدند، گفت: اشراف اطلاعاتی از اولویت های پلیس است و ماموران ما اجازه نخواهد داد مخلان نظم و امنیت ، آسایش و آرامش مردم را بر هم بزنند.

اجازه جولان به قاچاقچیان مواد مخدر نخواهیم داد
فرمانده انتظامی بم ضمن اعلام خبر کشف بیش از 221کیلو گرم تریاک و چهار کیلو و 700 گرم هروئین در یک هفته گذشته در این شهرستان، گفت: اجازه جولان به قاچاقچیان مواد مخدر نخواهیم داد.
به نقل از پایگاه خبری پلیس، سرهنگ «محمدرضا فداء» گفت: پلیس مبارزه با مواد مخدر شهرستان بم طی هفته گذشته در ایستگاه بازرسی موقت محور «بم-زاهدان» به دو دستگاه خودروی سواری مشکوک شد و آن ها را متوقف و به پارکینگ منتقل کرد. وی افزود: در بازرسی یکی از خودروها 67 کیلو و700 گرم تریاک و از خودروی دیگر نیز18 کیلو و 400گرم تریاک که به صورت ماهرانه ای جاساز شده بود، کشف شد. فرمانده انتظامی بم با اشاره به تداوم این عملیات ها گفت:ماموران پلیس مبارزه با مواد مخدر در عملیات دیگری در این محور دو دستگاه خودروی وانت،یک دستگاه سواری و دو دستگاه کامیون را هم متوقف و به پارکینگ منتقل کردند. سرهنگ»فداء»بیان داشت: در بازرسی از خودروی سواری سه کیلو و600 گرم هروئین و از سایر خودرو ها در مجموع 135کیلو گرم تریاک کشف و ضبط شد.

بمزلزلهکرمانکهنوج
مطالب مرتبط

ارسال پاسخ

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.