استاندار کرمان در اولین سالگرد تاسیس شورای مشاورین جوان با اشاره به انتخابات: امیدوارم تعداد بیشتری از کاندیداها مورد تایید شورای نگهبان قرار گیرند

منتشر شده در صفحه صفحه آخر | شماره 553

استاندار کرمان در اولین سالگرد تاسیس شورای مشاورین جوان با اشاره به انتخابات:
امیدوارم تعداد بیشتری از کاندیداها مورد تایید شورای نگهبان قرار گیرند

اولین سالگرد تاسیس شورای مشاورین جوان استاندار کرمان با حضور استاندار کرمان، مسئولین استانی و جمعی از جوانان استان کرمان برگزار شد.
استاندار کرمان ضمن تبریک ایام الله دهه فجر گفت: تشکر می کنم از مشاور جوان خود که ۲ هزار و ۵۰۰ مشاور برجسته استان کرمان را در جهت آبادانی استان همراه کرد.
علیرضا رزم حسینی اظهار داشت: علاقه مند به حضور جوانان در ساخت و آبادانی کشور هستیم و می خواهیم که این حرکت ادامه پیدا کند.
وی با اشاره به سخنان مقام معظم رهبری گفت : دبیر شورای نگهبان با صراحت اعلام کردند که قوانین ما مشکل دارد و باید مرتفع و اصلاح شود، همچنین رییس جمهور مواضع دولت رو واضح و آشکار کردند.
رزم حسینی افزود: امیدواریم فضای بازتری به وجود آید و تعداد بیشتری از کاندیداها مورد تایید شورای نگهبان قرار گیرند.
استاندار کرمان رو به جوانان اظهار داشت: حتی اگر کاندیدای مورد نظر شما تایید نشده است در انتخابات شرکت کنید و می توانید به حداقل هایی که مد نظرتان بوده است رای دهید. مشارکت ما در استان باید به ۶۵ درصد برسد. انتظار ما این است که جوانان در انتخابات شرکت کنند زیرا نقش جوانان در این انتخابات تعیین کننده می باشد و هر نماینده ای که انتخاب شود تاثیر گذار است .
وی با اشاره به اینکه همه باید سعه صدر خود را بالا ببرند و انتقادات را بشنوند، تصریح کرد: امیدواریم انتقادهای سازنده با هدف توسعه استان کرمان ادامه یابد. همچنین ممکن است کاستی‌هایی در مسیر فعالیت جوانان وجود داشته باشد، اما جوانان باید با قدرت به راه خود ادامه دهند، زیرا حضور جوانان در انقلاب اسلامی، دوران دفاع مقدس و انتخابات سال ۹۲ برای کشور سرنوشت‌ساز بوده است.
رزم حسینی در خصوص حضور سلایق گوناگون در انتخابات اظهار داشت: ما به عنوان دولت باید بر اساس قانون عمل کنیم. از نظر اخلاقی و شخصی هر کاری می‌توانستیم انجام دهیم را انجام داده‌ایم و با شورای نگهبان گفت‌و‌گو داشته‌ایم تا همگان بتوانند در انتخابات حضور پیدا کنند.
مشاور جوان استاندار کرمان نیز در این همایش گفت: اولین جلسه شورای مرکزی گروه مشاوران جوان استاندار کرمان در سال گذشته با حضور هشت نفر از نخبگان جوان تشکیل شد.
حسین صفریان با اشاره به اینکه این کار گروه با شرایطی شروع به کار کرد که هیچ شرح وظایفی نداشت، گفت: از ابتدای کار این سوال مطرح بود که شورای مشاوران جوان تا چه میزان مورد قبول قرار می گیرد و می تواند به کار خود ادامه دهد، بنابراین به این نتیجه رسیدیم که تالارهای گفتگو را راه اندازی کنیم تا جوانان بتوانند مطالبات خود را در زمینه های مختلف استانی مطرح کنند.
وی تصریح کرد: راه اندازی تالار های گفتمان منجر شد که جوانان بتوانند بدون واسطه با مدیران استان درددل کنند و خوشبختانه این مطالبه گری ها همچنان رو به افزایش است.
صفریان با اشاره به اینکه در مسیر راه اندازی تالارهای گفتمان سختی های زیادی را متحمل شدیم، افزود: اکنون بیش از ۲ هزارو ۵۰۰ جوان نخبه با گروه مشاوران جوان استاندار کرمان در ارتباط هستند، همچنین بیش از ۹۰ درصد مدیران و بیش از ۷۰ درصد فرمانداران استان کرمان دارای مشاوران جوان هستند.
مشاور جوان استاندار کرمان در پایان خواستار برگزاری ستاد ساماندهی جوانان استان کرمان با حضور استاندار و ۲۱ نفر از مدیران دستگاه های ذیربط استانی شد.

20

نوشته های مرتبط


پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

از «پیام ما» بیشتر بدانید :