تیم امید؛ قهرمان والیبال باشگاه های جیرفت شد

منتشر شده در صفحه صفحه آخر | شماره 553

تیم امید؛ قهرمان والیبال باشگاه های جیرفت شد
والیبال شهرستان جیرفت از بدو حضور علیرضا مشایخی بعنوان رئیس هیئت جان تازه ای گرفته است و با برنامه ریزی که در این مدت کوتاه در زمینه طرح استعدادیابی نونهالان و برگزاری مسابقات بزرگسالان انجام داده است. نوید آینده ای درخشان را در والیبال جیرفت می دهد. بدون شک انتخاب حمید مشایخی که از برترین والیبالیستهای تاریخ استان کرمان می باشد؛ بعنوان دبیر هیئت والیبال شهرستان کمک زیادی در جهت هر چه بیشتر اجرا شدن برنامه های هیئت والیبال خواهد کرد.
هفته گذشته مسابقات والیبال باشگاه های شهرستان جیرفت به پایان رسید و به همین منظور حمید مشایخی دبیر هیئت والیبال شهرستان جیرفت در گفتگو با خبرنگار گفت: رقابت های والیبال شهرستان جیرفت، گرامیداشت هفته دفاع مقدس با برگزاری دیدار فینال بین تیم های شهید منصور رجایی و امید به پایان رسید. وی افزود: در این رقابت ها که از اوایل مهرماه و با حضور 12 تیم از بلوک فاریاب و جیرفت در دو مرحله دوره ای و حذفی برگزار شد. بخشداری بلوک راهی بازی فینال شوند که در نهایت تیم امید در بازی فینال با پیروزی سه بر یک عنوان قهرمانی را بدست آورد.
دبیر هیئت والیبال ضمن تشکر از مهندس علیرضا مشایخی رییس هییت، هادی ابراهیمی مسئول کمیته داوران، غلامحسین حسینی نسب مسئول کمیته انضباطی و جهانگیر سلیمانی دامنه مسئول برگزاری مسابقات، هدف از برگزاری این مسابقات را توسعه والیبال در سطح شهرستان، استعداد یابی و فراهم نمودن زمینه رقابت جوانان در کنار با تجربه های والیبال شهرستان و همچنین انتخاب تیم منتخب بزرگسالان جیرفت جهت حضور در رقابت های استانی عنوان نمود. وی خاطر نشان کرد: که با تعامل صورت گرفته با انجمن والیبال اداره آموزش و پرورش شهرستان، طرح استعدادیابی در مسابقات آموزشگاهی در سطوح مدارس اجرا و 30 نوجوان منتخب به اردوی تیم نوجوانان شهرستان فراخوانده شدند که این نوجوانان نوید بخش آینده ای درخشان و پشتوانه بسیار خوبی برای والیبال شهرستان خواهند بود.

44

نوشته های مرتبط


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

از «پیام ما» بیشتر بدانید :

آمار سایت

  • کاربران آنلاین : 0
  • امروز: 75
  • دیروز: 149
  • هفته: 1,564
  • ماه: 5,340
  • سال: 124,540