حذف ناباورانه فوتسالیست‌های سرمایه‌گذاری

منتشر شده در صفحه ورزش | شماره شماره ۴۵۵

سرمایه گذاری خارج از زمین سرمایه گذاری فعلا جواب نداده است
حذف ناباورانه فوتسالیست‌های سرمایه‌گذاری
سعید قرایی

یم فوتسال سرمایه گذاری مس کرمان در رقابت های لیگ دسته دوم فوتسال کشور تلاش فراوانی برای صعود به لیگ یک این رقابت ها به خرج داد و نتایج این تیم در دور نهایی و به خصوص در دور برگشت به گونه ای بود که همگان در کرمان صعود این تیم را قطعی می دانستند.
در روز آخر بازی های لیگ دو فوتسال کشور در حالی که تیم فوتسال سرمایه گذاری با یک تساوی و حتی یک باخت خفیف برابر آتیه شهریار جواز حضور در رقابت های لیگ یک را کسب می کرد، اما این تیم ناباورانه ۵ گل را برابر حریف خود دریافت کرد تا فوتسالیست های تیم سرمایه گذاری به خاطر تفاضل گل کمتر از حریف، در اوج ناباوری جواز صعود خود را تقدیم حریف کرده باشند.
اما بلافاصله بعد از این اتفاق تلخ در حالی که مقامات تیم فوتسال سرمایه گذاری این حذف خود را باور نداشتند بلافاصله ادعای صعود سر دادند و علت را هم در اتفاقات خارج از زمین و احکام انضباطی عنوان کردند. مقامات تیم فوتسال سرمایه گذاری در تماس های خود با کرمان عنوان کردند که تیم حریف از بازیکن محروم استفاده کرده است و به همین علت سه بر صفر بازنده شده است و تیم سرمایه گذاری به لیگ یک صعود کرده است.
این خبر در حالی از سوی برخی رسانه های کرمانی نیز منتشر شد که اعلام سریع نتیجه سه بر صفر آن هم قبل از برگزاری جلسه انضباطی به شدت عجیب بود! البته مقامات این تیم اعلام کردند که اعضای فدراسیون تلویحا تائید نمودند که حریف از بازیکن محروم استفاده کرده است و بر اساس همین تائید تلویحی صعود خود را اعلام کردند!!
این در حالی است که سایت های معتبر فوتسال کشور در این زمینه هیچ خبری را منتشر نکردند و در جدول این مراجع خبری نیز همچنان تیم آتیه شهریار به عنوان تیم صعود کرده درج شده است.
تیم فوتسال سرمایه گذاری به دلیل اتفاقاتی که در رفسنجان برایش رقم زدند تبدیل به یکی از تیم های پرسروصدای ورزش کرمان نیز شد و هواداران این تیم پس از نرسیدن به لیگ یک آن هم با وجود تلاش بسیار این تیم حسابی سرخورده خواهند شد از همین رو شاید آن ها به شدت چشم به اتفاقی خوب در خارج از زمین داشته باشند.
اتفاقات خارج از زمین مسابقه که البته خیلی به ندرت سبب صعود یک تیم می شود و معمولا دست تیم بازنده را خیلی نمی گیرد درست همانند اتفاقی که در جام ملت های آسیا رخ داد و تیم ملی فوتبال کشورمان بعد از حذف برابر عراق به دنبال ماجراهای خارج از زمین بود که البته ره به جایی نیز نبرد.
در حالی که فوتسالیست های سرمایه گذاری می توانستند با یک بازی بهتر و کسب یک نتیجه مناسب تر در بازی آخر صعود خود به لیگ یک را قطعی کنند اما حالا باید چشم به اتفاقاتی بدوزند که در خارج از زمین رخ می دهد و شاید در پائین ترین احتمال خود حکم به صعود این تیم بدهد.
تاکنون هیچ خبری مبنی بر برگزاری جلسه در رابطه با این موضوع در کمیته انضباطی فدراسیون فوتبال منتشر نشده است و باید دید در نهایت سرمایه گذاری عوامل تیم سرمایه گذاری در خارج از زمین چه نتیجه ای را برای آن ها رقم خواهد زد.
البته کمیته انضباطی فدراسیون فوتبال صبح دیروز یک نتیجه سه بر صفر در فوتسال برای تیم مس حکم داد که البته این نتیجه برای تیم مس سنگون بود و خبر سایت فدراسیون مبنی بر سه بر صفر شدن یک بازی به سود فوتسال مس، فقط چند ثانیه هواداران کرمانی فوتسال را خوشحال می کرد!

15

نوشته های مرتبط


پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

از «پیام ما» بیشتر بدانید :