دفاع مقدس

منتشر شده در صفحه کرمان ویچ | شماره شماره ۴۵۴

برپایی نمایشگاه ذوالفقار ولایت در کرمان
نمایشگاه یگان 455 مهندسی رزمی جنوب شرق نیروی زمینی ارتش جمهوری اسلامی ایران با عنوان ذوالفقار ولایت به مناسبت هفته دفاع مقدس در کرمان برپا شد. مسوول روابط عمومی گروه مهندسی رزمی جنوب شرق نزاجا به خبرنگار ایرنا گفت: هدف از برپایی این نمایشگاه آشنایی بازدیدکنندگان و علاقه مندان با تجهیزات یگان 455 مهندسی رزمی در هفته دفاع مقدس است.
امین صالحی افزود: انواع ادوات رزمی، تجهیزات فنی و مهندسی رزمی در معرض دید بازدیدکنندگان گذاشته شده و بخشی از این تجهیزات مانند خودرو مین ریز از دستاوردهای بومی یگان 455 مهندسی رزمی است. این نمایشگاه تا دهم مهرماه در کیلومتر 3 جاده شهدای مهندسی (جاده ده بالا) از سمت میدان بیرم آباد شهر کرمان برای بازدید عموم برپاست.

گشایش نمایشگاه دفاع مقدس در جیرفت
به مناسبت هفته دفاع مقدس نمایشگاهی با این عنوان در دبیرستان فاطمیه جیرفت گشایش یافت. به گزارش نشانه نیوز، فرمانده ناحیه مقاومت بسیج سپاه شهرستان جیرفت در آیین گشایش این نمایشگاه گفت: در این نمایشگاه آثار شهدا در معرض دید عموم قرار گرفته و نوعی بازسازی فضای جنگی برای دانش آموزان به نمایش گذاشته شده است. سرهنگ حمیدرضا محمدی ساردو بیان کرد: این نمایشگاه به مدت یک هفته در دبیرستان دخترانه فاطمیه دایر است.
وی افزود: این نمایشکاه به عنوان دفاع مقدس، جنگ نرم و حجاب و عفاف برای دانش آموزان دختر با همکاری سه مدرسه فاطمیه، فرهنگیان و شهید مصطفی خمینی برپا شده است.
وی گفت: نمایشگاه دفاع مقدس با هدف آشنایی جوانان با فرهنگ ایثار و شهادت و ترویج حجاب و عفاف بین دانش آموزان برپا شده است. محمدی ساردو خاطرنشان کرد: جوانان ما باید هوشیار باشند و تحت تاثیر فرهنگ بیگانه قرار نگیرند، دشمن امروز از هر راهی میخواهد اعتقادات جوانان را کمرنگ کند.

فرهنگ دفاع مقدس نسل جدید را با ارزش های انقلاب پیوند داد
فرمانده ناحیه مقاومت بسیج سپاه سیرجان گفت: فرهنگ دوران دفاع مقدس نسل جدید را با ارزش های انقلاب اسلامی پیوند داده است. سرهنگ پاسدار منوچهر شمس الدینی در گفت و گو با خبرنگار ایرنا افزود: جوانان امروز علاقه ای وافر به بسیج دارند و حتی مایل هستند خود را به شکل رزمندگان دوران دفاع مقدس درآورند و لباس آنان را بپوشند و حتی حماسه آفرین رزمایش ها باشند.
وی بیان کرد: این روحیات ناشی از فرهنگ دوران دفاع مقدس در جامعه و تکرار گرامی داشت دوران دفاع مقدس و برنامه های فرهنگی شهدا و یادواره هاست. وی گفت: آنقدر روحیه رزمندگی و اخلاص در جوانان و نوجوانان امروزی است که این جوانان پیشنهاد می دهند نام ما را برای حضور در کنار رزمندگان اسلام و جبهه مقاومت یا حزب الله بنویسید و آماده جانفشانی برای اسلام هستیم که این روحیه و رفتار نشان از قدرت اسلام و نظام اسلامی در برابر همه قدرت های استکباری است.
فرمانده سپاه شهرستان سیرجان افزود: این روحیه را از خون شهدا و تدابیر و نعمت رهبری نظام اسلامی می دانیم و ولایت بود که در دوران دفاع مقدس جنگ را هدایت کرد و به پیروزی رساند و بعداز آن نیز رهبری کشتی انقلاب را در برابر جهانیان خوب هدایت کرد و قدرت و اقتدار بخشید.

46

نوشته های مرتبط


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

از «پیام ما» بیشتر بدانید :

آمار سایت

  • کاربران آنلاین : 0
  • امروز: 73
  • دیروز: 156
  • هفته: 1,089
  • ماه: 5,058
  • سال: 152,933