دوئل شمال و جنوب در دسته اول فوتبال تیغ تند مس بر تن نساجی

سه شنبه 06 بهمن 1394

از هفته هفتم لیگ دسته اول فوتبال باشگاه‌ها در یک دیدار حساس و تعیین کننده تیم‌های مس کرمان و نساجی مازندران امروز برابر هم به میدان می‌روند.
به گزارش خبرگزاری فارس دو تیم مس کرمان و نساجی مازندران در هفته هفتم مسابقات لیگ دسته اول فوتبال باشگاه‌ها از ساعت 16 و 30 دقیقه در ورزشگاه شهید باهنر شهر کرمان به مصاف هم می‌روند. دو تیم که سال گذشته علاوه بر رقابت شانه به شانه و تنگاتنگی که در جدول مسابقات با یکدیگر داشتند، مس کرمان در نهایت با غلبه بر این تیم توانسته بود خود را به عنوان تیم دوم به مرحله پلی‌آف مسابقات لیگ دسته اول برساند در بیرون از زمین و در رسانه‌ها تا هفته‌های زیادی پس از پایان بازی‌ها با یکدیگر جنگ رسانه‌ای و روانی داشتند. جایی که صادق درودگر بارها و بارها از طریق رسانه‌ها و تریبون‌های مختلف مسئولان باشگاه مس و سرمربی سابق این تیم را به باد انتقاد گرفت و پیروزی‌های پی در پی نارنجی‌پوشان را به مسائل غیر فنی مرتبط می‌دانست. حالا در فصل جدید بار دیگر دو تیم دربرابر هم صف‌آرایی می‌کنند، دو تیمی که حتی اختلافات و درگیری‌های بیرون از زمین‌ به هواداران هم سرایت کرد و هواداران نیز در فضای مجازی بارها و بارها به دیگری تاختند تا به این شکل از مواضع مدیران و باشگاه‌های خود دفاع کنند.
اما صادق درودگر مدیرعامل نساجی که در فصل گذشته بارها و بارها مسی‌های کرمان را به تبانی متهم کرده بود، حالا از مدیریت نساجی استعفا کرده اما به نظر می‌رسد حتی عدم حضور وی نیز نتواند مانعی در برابر انگیزه مضاعف نارنجی‌پوشان باشد و شاگردان وینگو برای اثبات خود و دفاع از حیثیت خدشه‌دار شده مس کرمان به فکر انتقام‌جویی از قائمشهری‌ها هستند. همچنین با اعلام کمیته داوران فدراسیون فوتبال، جواد محمدی به عنوان داور بازی تیم‌های مس کرمان و نساجی مازندران انتخاب شد، داریوش صابرمطلق و حمید آذرنیا کمک‌های محمدی در این بازی هستند، حسین شفیعی داور چهارم این بازی و علی سیدی نیز ناظر داوری این دیدار است.

کرمان
مطالب مرتبط

ارسال پاسخ

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.