با پایان یافتن رقابت های پرش با اسب قهرمانی بزرگ سالان استان؛ قهرمانان و پرامتیازترین سوارکاران کرمان معرفی شدند

منتشر شده در صفحه صفحه آخر | شماره 550

با پایان یافتن رقابت های پرش با اسب قهرمانی بزرگ سالان استان؛
قهرمانان و پرامتیازترین سوارکاران کرمان معرفی شدند

نتایج رقابت های پرش با اسب قهرمانی بزرگسالان استان اعلام شد. مریم خالقی مسئول روابط عمومی هیات سوارکاری استان کرمان در این خصوص گفت: این مسابقات که از روز چهارشنبه 30 دی ماه و به میزبانی باشگاه سوارکاری الماس کویر آغاز شده بود ، عصر جمعه 2 بهمن ماه به کار خود خاتمه داد. وی افزود: آئین اختتامیه این مسابقات با حضور خلیلی رئیس فدراسیون سوارکاری، ارجمندی رئیس هیات سوارکاری استان و جمعی دیگر از مسئولان برگزار شد .
بر این اساس نتایج مسابقه پرش با اسب قهرمانی استان سال ٩۴ به شرح ذیل می باشد :حسین افلاطونیان از باشگاه شبدیز به عنوان نخست و قهرمانی این مسابقات دست یافت. همچنین حسین مژدگانی از باشگاه الماس کویر به عنوان دومی رسید. آرش حسن زاده باشگاه الماس کویر، علیرضا عسکری باشگاه شبدیز و امیر ابراهیمی باشگاه الماس کویر به عناوین سوم تا پنجمی این مسابقات دست یافتند.
مسئول روابط عمومی هیات سوارکاری استان کرمان اظهار داشت: هیات سوارکاری استان کرمان به آقای حسین افلاطونیان برای کسب مقام اول و سایر سوارکارانی که مقام آوردند تبریک عرض می نماید.
نظر به اینکه کمیته جشنواره زیبایی هیات سوارکاری در نظر دارد در فروردین ماه سال ٩۵یه دوره مسابقه زیبایی اسب عرب در مجموعه رشید فرخی با اسپانسری مزرعه مسلمیان برگزار نماید .
مهندس علی ارجمندی رییس و دکتر محمد ملایری دبیر هیات از این مجموعه جمعه دوم بهمن قبل از مسابقات بازدید کردند.
معرفی پر امتیاز ترین سوارکاران سال
خالقی همچنین از معرفی پرامتیازترین سوارکاران سال خبر داد. بر این اساس در سال 94 علیرضا عسکری به عنوان پرامتیاز ترین سوارکار در رده بزرگسالان، علی محمدی به عنوان پرامتیاز ترین سوارکار در رده جوانان، امین خواجویی به عنوان پرامتیاز ترین سوارکار در رده نوجوانان و نیما ناظری به عنوان پرامتیاز ترین سوارکار در رده نونهالان معرفی شدند.

29

نوشته های مرتبط


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

از «پیام ما» بیشتر بدانید :

آمار سایت

  • کاربران آنلاین : 0
  • امروز: 61
  • دیروز: 166
  • هفته: 1,216
  • ماه: 4,586
  • سال: 133,520