مسئول ستاد دهه فجر کرمان: از سیاسی و جناحی شدن برنامه‌ها پرهیز خواهیم کرد

منتشر شده در صفحه کرمان ویج | شماره 550

مسئول ستاد دهه فجر کرمان:
از سیاسی و جناحی شدن برنامه‌ها پرهیز خواهیم کرد
فاطمه پورمرادی
مهدی صدفی گفت: به دلیل تقارن ایام الله دهه فجر با استانه انتخابات مجلس شورای اسلامی پرهیز از جناحی و سیاسی شدن یکی از برنامه های اصلی ما خواهند بود. مهدی صدفی، مسئول ستاد دهه فجر در نشست خبری به مناسبت ایام الله دهه فجر در جمع خبرنگاران اظهار داشت : دهه فجر، فرصتی برای ارزیابی دستاورد های انقلاب وتشکر و قدردانی از کسانی که مقاومت کردند و رژیم پهلوی را سرنگون کردند است.
وی افزود: دهه تجدید میثاق با شهدا و نظام است و مردم همه ساله با حضور در برنامه های دهه فجر پایبندی خود را به نظام مقدس جمهوری اسلامی نشان می دهند که از۱۲بهمن ویژه برنامه های ایام الله دهه فجر از خواهد شد. وی اضافه کرد: رویکرد های ما در امسال، تبیین برکات و دستاورد های انقلاب، تحکیم بخشیدن به ارکان انقلاب و جایگاه انقلاب است، زیرا انها محور انقلاب هستند.
صدفی گفت: مردمی بودن برنامه ها و ایجاد فضای شادابی و نشاط در بین جامعه نیز از نکته های دیگر است ، این دوران، برای بسیاری دوران شکوفایی است و خاطره انگیز می باشد. مسئول ستاد دهه فجر تصریح کرد: توجه به روستاها و بخش ها رویکرد دیگر ما و توجه بیشتر به تشکل ها و نهاد ها، نوآوری و بهره گیری از روش های نوین برای برگزاری هرچه بهتر این برنامه ها و فراگیر بودن برنامه ها و پرهیز از جناحی شدن و سیاسی شدن از برنامه ایام است. وی ادامه داد: ما امسال سعی کردیم بهره گیری از فضای مجازی را در برنامه خود داشته باشیم و از ان در جهت تبیین ارزشها استفاده کنیم.
وی بیان داشت: شئونات اسلامی در همه برنامه باید رعایت شود و همچنین بصیرت افزایی و تاثیر گزاری نیز نکته هایی هستند که باید حتما به انها توجه داشته باشیم .صدفی اذعان داشت:۲۳ ستاد شهرستانی ۵۰ ستاد بخش و ۱۵۰۰ ستاد در روستا های سراسر استان با ۳ هزار برنامه اماده ی برگزاری هرچه با شکوه تر این ایام خواهد بود.
این مسئول اظهار داشت:مراسم ۱۲ بهمن در مصلی امام علی ساعت ۹ونیم صبح برگزار میشود و همچنین راهپیمایی باشکوه در۲۲بهمن ساعت ۹و نیم از چهار راه طالقانی تا میدان عاشورا می باشد. وی خاطرنشان کرد:از ۱۲ بهمن به مدت ۱۰ شب در محل خانه شهر کرمان ویژه برنامه جشن انقلاب برگزار می شود. برگزاری جشنواره فرهنگی و هنری از جمله فرهنگی و هنری روستایی و عشایری در میدا خواجو نیز برگزار خواهد شد.
وی در پایان گفت: میهمانی لاله ها در گلزار شهدا همراه با غباروبی نیز از برنامه های مهم ما است همچنین ایستگاه فرهنگی ،نشست های تبیینی ،نمایشگاه عکس ،کتاب و برگزاری جشن انقلاب شب ۲۱ بهمن مراسم با شکوه و مردمی نور افشانی از ویژه برنامه های این ایام ا…خواهد بود.

19

نوشته های مرتبط


پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

از «پیام ما» بیشتر بدانید :

آمار سایت

  • کاربران آنلاین : 4
  • امروز: 608
  • دیروز: 706
  • هفته: 54,301
  • ماه: 70,878
  • سال: 153,578