باند سارقان خانوادگی در دام پلیس کرمان

منتشر شده در صفحه حقوق حوادث | شماره 503

باند سارقان خانوادگی در دام
پلیس کرمان

فرمانده انتظامی استان ضمن اشاره به دستگیری اعضای یک باند خانوادگی سرقت گفت: این افراد که اقدام به خرید دو میلیارد و ۳۰۰ میلیون ریال انواع طلاجات و لوازم خانگی با کارت عابر بانک سرقتی کرده بودند، درعملیات پلیس کرمان دستگیر شدند.
به نقل از پایگاه خبری پلیس، سرهنگ «رضا بنی اسدی» گفت: در پی تماس طلا فروشان بازار شهر کرمان با ماموران کلانتری ۱۱ این شهرستان مبنی بر حضور چند فرد مشکوک در بازار که در حال خرید طلاجات و سکه در سطح وسیع هستند، موضوع در دستور کار پلیس قرار گرفت.
وی افزود: با حضور به موقع پلیس در محل و افزایش چتر اطلاعاتی، مشخص شد دو زن به همراه یک مرد با در دست داشتن یک عدد کارت عابر بانک بدون چانه زنی اقدام به خرید و سپس فروش سکه و طلاجات به قیمتی پایین تر از قیمتِ خرید، کرده اند، از این رو هر سه نفر برای تحقیقات تکمیلی به محل کلانتری منتقل شدند.
سرهنگ بنی اسدی بیان داشت: در بازجویی های فنی و پلیسی یکی از سارقان زن با اعلام این مسئله که در کارگاه تفکیک زباله مشغول به کار است و در آن محل دو کارت عابر بانک را با رمزهای آن پیدا کرده، پرونده پیچیده تر شد.
وی تصریح کرد: متهم خانم اظهار داشت که پس از پیدا کردن کارت ها با همکاری خواهر و یکی از همسایه ها موجودی کارت ها را چک کرده و متوجه شده اند که یکی از کارت ها مسدود شده است و کارت دیگر دو میلیارد و ۴۰۰ میلیون ریال موجودی دارد.
سرهنگ بنی اسدی با اعلام این مسئله که سارقان پس از اطلاع از موجودی کارت با مراجعه به طلا فروشی ها و فروشگاه های لوازم خانگی اقدام به خرید کرده اند، گفت: در بازرسی از محل زندگی آنان مقادیر زیادی سکه، طلاجات و لوازم خانگی شامل یخچال، تلویزیون ال ای دی، اجاق گاز، لباسشویی و جاروبرقی کشف و به پلیس اگاهی انتقال داده شد.
وی ارزش اموالی که از طریق کارت سرقتی خریداری شده را دو میلیارد و ۳۰۰ میلیون ریال ذکر کرد و افزود: با تحقیقات بیش تر، شاکی پرونده نیز شناسایی شد و وی در اظهارات خود بیان داشت که به هیچ عنوان برای حساب بانکی خود که سپرده گذاری بلند مدت بوده است، تقاضای کارت عابر بانک نکرده بوده و سامانه پیامکی نیز بر روی حسابش قرار نداشته و امروز متوجه سرقت از حسابش شده است.
فرمانده انتظامی کرمان در پایان بیان داشت: تحقیقات بیشتر در این باره که چگونه این رمز صادر شده و دیگر متهمان احتمالی ادامه دارد.

18

نوشته های مرتبط


پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

از «پیام ما» بیشتر بدانید :

آمار سایت

  • کاربران آنلاین : 3
  • امروز: 311
  • دیروز: 488
  • هفته: 10,118
  • ماه: 14,555
  • سال: 75,492