سوشا مکانی آزاد شد

یکشنبه 20 دی 1394

به گزارش حوزه ورزشی پارس نیوز، بهنام علی محمدی وکیل سوشا مکانی در گفت‌وگو با فارس، با اعلام این خبر گفت: اعتراضی که ما به قرار بازداشت موقت سوشا داشتیم مورد قبول واقع و این قرار شکسته شد.
وی افزود: بر همین اساس قرار بازداشت موکل من به قرار وثیقه تبدیل شد و سوشا دیروز پس از طی مراحل اداری از زندان اوین بیرون می‌آید اما تحقیقات همچنان ادامه دارد.
سوشا مکانی 13 دیماه پس از حضور در دادسرای فرهنگ و رسانه و ارائه توضیحاتی با دستور بازپرس بازداشت موقت شد و پرونده‌اش به دادگاه رفت.
به تازگی تعدادی از عکس‌های شخصی دروازه‌بان تیم پرسپولیس در شبکه های مجازی منتشر و سبب شد، هم سوشا مکانی و هم زنانی که در این عکس‌ها تصویرشان مشخص است، شکایت کنند.

تصمیم غیرفوتبالی ها برای قوهای سپید
اعضای هیات مدیره ملوان طی بیانیه ای اعلام کردند این باشگاه قدیمی به خاطر رعایت نشدن عدالت و زدن کد خدمت شریفی برای تراکتورسازی، از لیگ برتر کناره گیری خواهند کرد.
خبرنگار بانک ورزش در این رابطه با پیشگاه هادیان، معاون فنی باشگاه ملوان تماس گرفت که او از این مساله اظهار بی اطلاعی کرد.
اعضای هیات مدیره ملوان در حالی این بیانیه را رسانه ای کرده اند که بعید است این تهدید به مرحله عمل برسد و آنها بتوانند در ادامه مسابقات شرکت نکنند؛ تصمیمی که به نظر می رسد غیرفوتبالی ها نقش بیشتری در آن داشته باشند تا اعضا و مدیران فوتبالی این تیم.
باید منتظر ماند و دید ملوانی ها در نهایت چه تصمیمی در این رابطه خواهند گرفت و چه بر سر یکی از قدیمی ترین تیم های لیگ برتر ایران خواهد آمد.

اسماعیل زاده
به گیتی پسند پیوست
افشین اسماعیل زاده پس از توافق با مسئولین این باشگاه به تیم فوتبال گیتی پسند پیوست.
اسماعیل زاده سابقه بازی در تیم های بیرامار پرتغال ، پرسپولیس تهران ، داماش گیلان و تیم ملی نوجوان و جوانان و امید ایران را در کارنامه خود دارد و نیم فصل اول را در لیگ دسته اول و مس کرمان گذراند.

دروازه بان ملی پوش ازبک
مدنظر پرسپولیس
دروازه بان ملی پوش ازبک گزینه مورد نظر باشگاه پرسپولیس شد.
ایگناتی نستروف که در حال حاضر در عضویت باشگاه لوکوموتیو تاشکند قرار دارد،گزینه باشگاه پرسپولیس برای حضور در جمع سرخپوشان است.وی که 32 سال سن دارد،مذاکرات اولیه را با باشگاه پرسپولیس انجام داده است.
در صورتیکه مذاکرات طرفین به سرانجام برسد، نستروف تا پایان هفته به ایران خواهد آمد.
نستروف که 90 بار با پیراهن تیم ملی ازبکستان به میدان رفته است،سابقه بازی در تیم های پاختاکور و بنیادکار را دارد.
پرسپولیس طی روزهای گذشته مذاکراتی با علیرضا بیرانوند داشت اما به نتیجه نرسید.
این باشگاه به جز نستروف، مذاکراتی با بوگالو هم داشته است.

زلزلهکرمانهتلورزشی
مطالب مرتبط

ارسال پاسخ

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.