برای پروژه بام کرمان پیوست زیست محیطی تهیه می‌شود

شنبه 19 دی 1394

بابایی شهردار کرمان خبر داد:
برای پروژه بام کرمان پیوست زیست محیطی تهیه می‌شود
از یکشنبه هفته آینده، قبض‌های بهای خدمات شهری به‌وسیله پست به در منازل شهروندان کرمانی ارسال می‌شود. شهردار کرمان به گزارش روابط عمومی شهرداری با بیان این‌که در این قبض‌ها، هزینه یک‌سال بهای خدمات شهری در نظر گرفته شده است، گفت: طبق مصوبه شورای اسلامی شهر کرمان، هزینه‌ یک‌سال بهای خدمات شهری، ۵۰ هزار تومان است.
شهردار کرمان به پروژه بام کرمان هم اشاره کرد و گفت: پیش از اجرای پروژه بام کرمان، پیوست فرهنگی، اجتماعی و زیست‌محیطی آن تهیه خواهد شد.
بابایی با بیان این‌که با افرادی که در رابطه با این پروژه نقطه‌نظراتی داشتند، از جمله آقای شجاعی و هرندی جلسه داشتیم، گفت: متاسفانه افرادی که با این پروژه مخالفت می‌کنند، اطلاعات ناقصی از طرح دارند. وی افزود: جاده دسترسی به بام کرمان، مربوط به سال قبل و الزامی است که باید در راستای ایجاد تله‌کابین ساخته شود. بابایی ادامه داد: نقشه‌های اجرایی تله‌کابین نیز سال گذشته مصوب شده است.
شهردار کرمان بیان کرد: هم‌چنین فکر می‌کردند هشت هکتار زمین بالای کوه برای ساخت هتل به سرمایه‌گذار واگذار می‌شود که این‌گونه نیست.
بابایی افزود: از هشت هکتار زمین بالای کوه، سه هکتار برای ساخت هتل به سرمایه‌گذار واگذار می‌شود و در پنج هکتار دیگر نیز به‌وسیله سرمایه‌گذار، فضای سبز ایجاد می‌شود، اما در اختیار شهرداری است و عموم مردم می‌توانند از آن استفاده کنند. وی ادامه داد: این‌که گفته می‌شود در بام کرمان هتل هشت‌طبقه ساخته می‌شود نیز درست نیست؛ چراکه هنوز وارد جزییات طرح نشدیم و هنوز نقشه‌ها تأیید نشده است.

زلزلهشهردارکرمانهتل
مطالب مرتبط

ارسال پاسخ

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *