چراغ سبز نوبخت به پویش‌نه‌به‌گرانی

چهارشنبه 30 خرداد 1397

چراغ سبز نوبخت به پویش‌نه‌به‌گرانی

سخنگوی دولت: مردم کالاهایی را که گران شدند، نخرند

سخنگوی دولت در پاسخ به این که اخیرا یکی از چهره‌های ورزشی کمپین نخریدن کالاهای گران را در شبکه های مجازی راه اندازی کرده، نظر دولت از تشکیل این کمپین ها و مواجه با آن چیست، اظهارداشت: در این مورد خاص منطقی است که اگر کسی جنس گرانی را عرضه کرد، نباید مردم بخرند و این سنجیده است و تشکر می کنم از فردی که این کمپین را راه اندازی کرده است. محمدباقر نوبخت روز سه شنبه در ادامه نشست خبری خود در پاسخ به سوالی درمورد حادثه اخیر در ایرانشهر و تناقض های آماری، گفت: این موضوع از مواردی است که باید حسب مورد از فردی که مسوول پاسخگویی است، بخواهیم.

وی افزود: اگر هر کسی که از ظن خود بخواهد اظهار نظر کند، چنین تناقض هایی به دست می آید بنابراین این یک بحث مهم قضایی است که باید از سخنگوی قوه قضاییه سوال شود. سخنگوی دولت در پاسخ به سوالی درمورد دستگیری وزیر سابق انرژی اسرائیل به اتهام جاسوسی برای ایران گفت: بعضا گمانه زنی هایی در این زمینه انجام می شود تا از هر فرصتی برای اتهام زنی استفاده کنند اما اینکه موضوع چیست، بی اطلاع هستیم و باید از کنار آن بگذریم.

 

 

پوشش نه به گرانیدولتعلی کریمینوبخت
مطالب مرتبط
شوک‌ حذف ارز ترجیحی بعد از نان و آرد به روغن، مرغ و تخم‌مرغ رسیدنگرانی‌های مردم از گرانی‌ها رئیس‌جمهور را به بازار کشاند
۲
پیام خبر
دولتگرانی
در بیست و چهارمین نشست هیات نمایندگان اتاق تهران مطرح شددولت از تصدی‌گری در کشاورزی دست بردارد
پیام خبر
تصدی گریخط فقر
هیات دولت قرار است ممنوعیت استقرار صنایع تا شعاع ۱۲۰ کیلومتری تهران را لغو کندتبر بر کمر تهران
Img20181223112846411
در نشست «اقتصاد انرژی؛ تنظیم‌گری و چالش‌های آن» در اندیشکده تدبیر انرژی مطرح شد:دولت از تنظیم‌گری دست بکشد
استاد دانشگاه شریف: مفهوم تنظیم‌گری با سیاست‌گذاری و قانونگذاری متفاوت است

ارسال پاسخ

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.