نماینده ولی فقیه در استان کرمان: هر چه آمریکا و نوکران آنها می‌گویند دروغ محض است

چهارشنبه 02 دی 1394

نماینده ولی فقیه در استان کرمان:
هر چه آمریکا و نوکران آنها می‌گویند
دروغ محض است

نماینده ولی فقیه در استان کرمان با بیان اینکه هوای نفس یکی از علت‌های فتنه است تصریح کرد: عده‌ای از روی جهالت و عده‌ای عالما و عمدا برای براندازی نظام اسلامی در سال 88 تلاش کردند اما، ملت ایران بصیر و هوشمند بوده و خواهند بود و با رهبری‌های خردمندانه مقام معظم رهبری فتنه را خنثی کردند.
آیت الله «سیدیحیی جعفری» دوم دیماه در دیدار با اعضای ستاد بزرگداشت حماسه 9 دی در کرمان اظهار کرد: یک منشاء فتنه و هر کار غلط دیگری، جهل است و اینقدر که دین و مکتب ما را به کسب علم، دانش و بصیرت تشویق و ترغیب می کند برای مقابله با جهل است.
وی افزود: وظیفه و تکلیف نخست همه ما از هر قشری در رابطه با دینداری، کسب بصیرت است که البته رسیدن به این بصیرت نیز کار سختی‌ست، زیرا صرف اطلاع مشکل را حل نمی کند کما اینکه طلحه و زبیر از صحابه پیامبر(صلی الله علیه و آله) نمونه روشن نداشتن بصیرت هستند.
آیت الله جعفری با اشاره به ظلم هایی که به ائمه علیهم السلام شد، تصریح کرد: هر راهی که انتخاب کرده ایم براساس حجت شرعی و دینی بوده و اصل پیروزی و به وجود آمدن انقلاب اسلامی نیز همینگونه است. آیت الله جعفری با اشاره به سختی هایی که مردم برای پیروزی انقلاب و در دفاع مقدس متحمل شدند، افزود: اگر کسی می خواهد صراط مستقیم را طی و اسلام را یاری کرده و مروج حقیقی اهل بیت علیهم السلام باشد، باید سختی ها را به جان بخرد.
نماینده ولی فقیه در استان کرمان با بیان این اینکه یک منشاء فتنه 88 نداشتن بصیرت بود و بنا به فرموده رهبر معظم انقلاب برخی از آنان افراد بدی نبودند اما عده ای با علم و هدف خاص و عمد به میدان آمدند، اظهار کرد: از ابتدای انقلاب فتنه های متعددی علیه نظام اسلامی به وجود آمد که به مدد رهبری‌های امام و رهبر معظم انقلاب دفع و رفع شدند و بنا به تاکید امام راحل، انقلاب اسلامی یک تحفه الهی برای ماست و باید آن را قدر دانسته و آن را حفظ کنیم.
وی اظهار کرد: هوای نفس نیز یکی از علت های فتنه است و همه این عوامل در فتنه 88 وجود داشت و عده ای از روی جهالت و عده ای عالما و عمدا برای براندازی نظام اسلامی تلاش کردند اما، ملت ایران بصیر و هوشمند بوده و خواهد بود و با رهبری های خردمندانه مقام معظم رهبری فتنه را خنثی کردند.
وی با بیان اینکه امریکا دشمن درجه یک ماست و رهبری مرتبا تاکید می کنند، افزود: دولت یازدهم قدمی برداشته و زحمت کشید اما معلوم نیست که برجام به نتیجه برسد. آیت الله جعفری تصریح کرد: باید بدانیم هر چه امریکا و نوکران آنها می گویند دروغ محض است و آن ها دلسوز ما نبوده و نیستند و ما باید راه خود همان راه راست الهی را با رهنمودهای مقام معظم رهبری استمرار ببخشیم.

امام جمعهزلزلهفرهنگسراکرمان
مطالب مرتبط

ارسال پاسخ

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *