دکتر مظفر اسکندری زاده عضو شورای مرکزی حزب حماسه سازان دوم خرداد: اصلاح طلبان واقعى پیروز انتخابات خواهند بود وقت آن رسیده است که به جوانان و نیروهاى تازه نفس، مبتکر و خلاق و فعال اعتماد کنیم فضاى سیاسى استان کرمان را ثاراللهى مى کنیم اصولگرایان بدانند پیروزى در انتخابات به آسانى گذشته نیست صفحه 7

دوشنبه 30 آذر 1394

دکتر مظفر اسکندری زاده
عضو شورای مرکزی
حزب حماسه سازان دوم خرداد:
اصلاح طلبان واقعى پیروز انتخابات خواهند بود

وقت آن رسیده است که به
جوانان و نیروهاى تازه نفس، مبتکر و خلاق و فعال اعتماد کنیم

فضاى سیاسى استان کرمان را ثاراللهى مى کنیم

اصولگرایان بدانند پیروزى در انتخابات به آسانى گذشته نیست

دکتر مظفر اسکندری زاده عضو شورای مرکزی
حزب حماسه سازان دوم خرداد:
اصلاح طلبان واقعى پیروز انتخابات خواهند بود
مظفر اسکندرى زاده رئیس ستاد تبلیغات رئیس دولت اصلاحات در هفتمین دوره انتخابات ریاست جمهورى در استان کرمان و عضو شوراى مرکزى حماسه سازان دوم خرداد در گفت و گو با سایت ذوالفقارنیوز با اعلام این مطلب گفت: حضور حداکثرى مردم در انتخابات و راهیابى اصلاح طلبان واقعى و جوان را هدف گرفته ایم و مطمئنیم مردم استان کرمان رکورد حضور و مشارکت در انتخابات مجلس و خبرگان را خواهند شکست.
وى در پاسخ به این سوال که چرا بعنوان کاندیدا در انتخابات شرکت نمى کنید گفت: وقت آن رسیده است که به جوانان و نیروهاى تازه نفس، مبتکر و خلاق وفعال اعتماد کنیم و میدان را به آنها بسپاریم همچنان که انقلاب ، امام و نظام مقدس جمهورى اسلامى آن هم در حالى که متوسط سنى ٢٣ تا ٢۵ سال بود براى کارهاى بزرگ و خطیر به ما اعتماد کردند.
اسکندرى زاده در پاسخ به این سوال که نحوه حرکت و چگونکى مشارکت اصلاح طلبان و حماسه سازان دوم خرداد و برنامه هاى شما براى پیروزى اصلاح طلبان چیست، گفت: حماسه سازان دوم خرداد و اصلاح طلبان واقعى و آزاده و مستقل استان کرمان منتظر بیانیه و اطلاعیه اول که بزودى منتشر مى شود باشند.
وى گفت: فضاى سیاسى استان کرمان را نیز همگام با استاندار بسیجى و بى نظیر کرمان در جبهه سازندگى و توسعه، ثاراللهى و انشاءالله اصلاح طلبان و پیروان واقعى خط امام و رهبرى پیروز انتخابات خواهند بود.
اسکندرى زاده از همه نیروهاى جوان و پر شور و مستعد بخصوص بانوان و دانشجویان و دانشگاهیان که در خود توان نمایندگى مردم این خطه را مى بینندخواست، با ثبت نام و اعلام آمادگى براى خدمت، عزم خویش را براى تحول و تغییر وضع موجود نشان دهند.
وى خطاب به سران جناح مقابل گفت: اصولگرایان خود را براى رقابتى جوانمردانه و نفس گیر آماده کنند و بدانند پیروزى در انتخابات به سادگى و آسانى گذشته نیست.

استانداررزم حسینیزلزلهکرمان
مطالب مرتبط

ارسال پاسخ

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.