آغاز جشنواره تخفیف فروشگاه دژ پلازا

جمعه 27 آذر 1394

همشهریان عزیز اگر به دنبال وسایلی مانند وسایل آشپزخانه، وسایل جشن و شادی، بورس جوایز مدرسه و مهدکودک، شال و دستکش های پشمی در رنگ های متنوع و برندهای خاص و برتر مثل محصولات آشپزخانه برناکو هستید به شما فروشگاه دژ پلازا واقع در خیابان امام را پیشنهاد می کنیم.
مدیریت این فروشگاه را محمد گنجعلیخان حاکمی برعهده دارد. وی دانش آموخته رشته مهندسی عمران از دانشگاه تهران است و در حال حاضر دانشجوی رشته‌ی EMBA در ژنو می باشد.
محمد گنجعلی‌خان حاکمی، فرزند حاج محمود گنجعلی خان حاکمی است. حاج محمود گنجعلی خان حاکمی 61 سال پیش فروشگاه خرازی در میدان گنجعلی خان سابق داشت. این فروشگاه در سال 1391 طعمه حریق شد و محمد گنجعلی خان حاکمی با توجه به رشته‌ی تحصیلی که خوانده بود، توانست ساختمان مغازه پدری را به سبک فعلی در چهار طبقه بازسازی کند.
محمد گنجعلی خان حاکمی در این فروشگاه بیش از 10 هزار کالا را به همشهریان عزیز ارائه داده است.
محصولات آشپزخانه برناکو پیشنهاد ویژه فروشگاه دژ پلازا به شما می باشد. محصولات آشپزخانه برناکو با 18 ماه وارانتی و 10 سال خدمات پس از فروش، تنها برندی است که در ایران برای همشهریان 25 درصد تخفیف به مدت 20 روز از 27 آذر در نظر گرفته است.
در این مدت هر شب در این فروشگاه مراسم جشن، آتش بازی و قرعه کشی برای همشهریان برگزار می شود. همزمان با شب ولادت حضرت رسول اکرم (ص) و ولادت امام جعفر صادق(ع) هم 14 محصول از محصولات برناکو به قید قرعه به بازدیدکنندگان اهدا می شود. گفتنی است پنج سرویس ویژه برای خریدکنندگان از فروشگاه دژ پلازا از دیگر جوایز می باشد.
در این 20 شب برای افرادی که بیش از 100 هزار تومان از فروشگاه دژ پلازا خرید داشته باشند یک کارت قرعه کشی ارائه می شود.
لازم به ذکر است در شامگاه 27 آذر هم بعد از پذیرایی و جشن آتش بازی مراسم قرعه کشی انجام شد و به دو تن از همشهریان عزیز جوایزی اهدا شد.
برای گذرندان لحظاتی خوش همراه با مراسم آتش بازی و قرعه کشی به محل فروشگاه دژ پلازا واقع در ابتدای خیابان امام، سمت چپ مراجعه کنید. فروشگاه بزرگ دژ پلازا هر روز از ساعت 9 تا 21 برای ارائه خدمات به شما همشهریان عزیز باز می باشد.

دانشگاهزلزله
مطالب مرتبط

ارسال پاسخ

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *