کاندیداهایی که رد صلاحیت می شوند نباید فضای جامعه را مسموم کنند

جمعه 27 آذر 1394

کاندیداهایی که رد صلاحیت می شوند نباید فضای جامعه را مسموم کنند

رییس دادگستری استان کرمان با بیان اینکه کاندیداهایی که رد صلاحیت می شوند نباید فضای جامعه را مسموم کنند، هشدار داد: بعضی از افراد برای پیش برد اهداف خود اقدام به تخریب دستاوردهای نظام می‌کنند و مسولین و رقبای انتخاباتی خود را تخریب می‌کنند که دستگاه قضا به جد با اینگونه تخلفات و افراد برخورد خواهد کرد. به گزارش ایسنا یدالله موحد در جلسه شورای اداری شهرستان کوهبنان ابراز کرد: شهرستان کوهبنان دارای مفاخر، ظرفیت و استعداد فرهنگی و مذهبی فراوانی است. وی با بیان اینکه فرهنگ مردم این دیار در حوزه اقتصادی، فرهنگی، اجتماعی و اقتصادی در امر عدالت موجب افتخار است گفت: این ویژگی های فرهنگی و مذهبی شهرستان است که امروز در این شهرستان با مقیاس جمعیت هم و به رغم محدودیت ها و معضلاتی که در شهرستان وجود دارد، با این وجود این شهرستان از امنیت مطلوبی برخوردار بوده و نرخ جرم در این شهرستان در حال تنزل و کاهش است. موحد با بیان اینکه در 9 ماه گذشته سال نسبت جاری به مشابه سال گذشته در استان کرمان شاهد افزایش ۶ درصدی ورودی پرونده ها به دستگاه قضایی استان کرمان بوده‌ایم افزود: این در حالی است که در شهرستان کوهبنان شاهد کاهش32 درصدی نرخ ورودی پرونده ها هستیم.
رییس کل دادگستری استان کرمان با بیان اینکه در عرصه کشوری می توان کوهبنان را به عنوان یک شاخص معرفی کرد خاطر نشان کرد: می توان این مدعا را مطرح کرد اگر فعالیت های فرهنگی تقویت شود و نهادهای فرهنگی به رسالت خود به خوبی عمل نماید می توان از بسیاری از آسیب های اجتماعی جلوگیری و نرخ جرایم و دعاوی و اختلافات را کاهش داد. موحد خطاب به مدیران و مسولین استان تاکید کرد: نباید از امکانات و موقعیت های اداری که امانت مردم است له یا علیه کاندیدا استفاده شود و اداره کل بازرسی و دادستان ها باید رصد کنند و اجازه ندهند از موقعیت اداری و امکانات دولتی له و علیه کسی استفاده شود. نماینده عالی قوه قضاییه در استان کرمان با بیان اینکه همه باید در انتخابات بر مدار قانون و منویات مقام معظم رهبری حرکت کنیم، تاکید کرد: کاندیدا باید به نهادهای قانونی احترام بگذارند و تصمیمات قانونی مسئولین باید مورد پذیرش همگان قرار گیرد.
رییس کل دادگستری استان کرمان با اشاره به این مهم که دستگاه قضایی با تمام تلاش خود را برای آرایه خدمات قضایی با کیفیت به مردم شریف شهرستان کوهبنان دریغ نخواهد کرد، گفت: تاکنون هیچگونه تغییری در تشکیلات قضایی در کوهبنان قطعی نیست.

زلزلهکرمان
مطالب مرتبط

ارسال پاسخ

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.