روز تساوی کرمانی ها در لیگ آزادگان

دوشنبه 16 آذر 1394

روز تساوی کرمانی ها در لیگ آزادگان
تیم های کرمانی در هفته هجدهم لیگ آزادگان امتیازات را با رقیبان خود تقسیم کردند. گفتنی است مس کرمان با این تساوی 30 امتیازی شد و در رده چهارم جدول قرار گرفت. تیم های مس رفسنجان و گل گهر سیرجان هم به ترتیب در رده های هفتم و شانزدهم جدول قرار دارند.
پیکان تهران صفر- مس کرمان صفر
تیم های پیکان و مس که از جمله مدعیان در فصل جاری به شمار می روند در دیداری پایاپای به نتیجه 0-0 رضایت دادند. مس در نیمه اول با کنترل بازی دروازه اش را بسته نگه داشت. در نیمه دوم پیکان چند بار دروازه مس را با خطر مواجه کرد ولی نتوانست گلزنی کند. مسی ها در این نیمه چشم به ضد حملات داشتند ولی همانند پیکانی ها نتوانستند به گل برسند و در نهایت بازی مدعیان پر مهره و متمول لیگ 0-0 به پایان رسید تا نهمین تساوی دو تیم در 13 دیداری که با هم داشتند رقم بخورد.
مس رفسنجان 1- ماشین سازی تبریز 1
گل ها : احسان پیر هادی (90) برای مس – حسین قره داغی (10) برای ماشین سازی
ماشین سازی تبریز که تلاش زیادی می کرد تا برابر مس برنده شده و 27 امتیازی شود تا دقیقه 90 به خوبی از گل دقیقه دهم خود محافظت کرد ولی در آخرین دقیقه بازی دروازه اش باز شد تا مثل چند هفته گذشته دستش از برد کوتاه بماند.
گل گهر سیرجان 2 – پارسه تهران 2
دوئل سرخابی های گل گهر و پارسه با 4 گل به پایان رسید. گل گهری ها که با مجید نامجو مطلق ارنج شده بودند در همان آغاز بازی روی غافلگیری دروازه شان باز شد و برای جبران گل خورده دروازه پارسه را تهدید کردند ولی به جای گل زدن گل دوم را هم دریافت کردند. در نیمه دوم موتور گلزنی گل گهر روشن شد و دو بار دروازه پارسه را گشود تا دوئل مجید نامجو مطلق و داود سید عباسی ؛ سرخابی های سابق با نتیجه 2-2 به پایان برسد.

رفسنجانزلزلهسیرجانکرمان
مطالب مرتبط

ارسال پاسخ

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *