استاندار کرمان: گروه‌های سیاسی دست از حرکت‌های حاشیه‌ای بردارند

سه شنبه 13 بهمن 1394

استاندار کرمان:
گروه‌های سیاسی دست از حرکت‌های
حاشیه‌ای بردارند

پیام ما- هراز چندگاهی از در نصیحت وارد می شود. علیرضا رزم حسینی، استاندار کرمان این بار در روز جهانی پست از گروه های سیاسی خواست حرکت حاشیه ای نکنند. آنطور که ایسنا نوشته استاندار کرمان گفته: دولت سیاست قوم گرایی در حوزه استانی دارد که خوشبختانه در کرمان حداکثر تلاش خود را کردیم که از مدیران با لیاقت و دلسوز برای استان کرمان انتخاب کنیم ضمن آنکه همه گروه های سیاسی نیز باید از حرکت های حاشیه‌ای و خودخواهی های سیاسی پرهیز کنند زیرا اولویت اول کشور اقتصاد، فرهنگ و سازندگی است.
علیرضا رزم حسینی که حالا حدود 20 ماه است ردای استانداری کرمان را بر تن کرده از همان ابتدا نشان داد علاقه ای به سیاست ندارد و هدفش بیشتر کارهای اقتصادی است. از همین رو بود که وی مبدع طرح مثلث توسعه اقتصادی شد که حالا در سراسر ایران این طرح به عنوان الگویی می تواند استفاده شود. صحبت های رزم حسینی در مراسم روز جهانی پست از این جهت اهمیت دارد که در دو هفته گذشته، سیاست بر استانداری کرمان سایه انداخته بود. اولی ماجرای انتشار عکس مدیرکل سیاسی و انتخابات استانداری کرمان با رئیس دولت اصلاحات بود، دومی واکنش ذکاسدی معاون سیاسی و امنیتی استاندار به این ماجرا و پس از آن نامه حسین مرعشی به وی. اما مهم ترین حاشیه سیاسی استانداری در هفته گذشته به انتشار خبر برکناری فرماندار راور برمی گشت که پس از یک روز این خبر از خروجی سایت استانداری کرمان حذف شد. پس از آن بود که محمدرضا پورابراهیمی، نماینده مردم کرمان و راور در مجلس شورای اسلامی از فشار یکی از نمایندگان مجلس برای تغییر فرماندار راور خبر داد. در این میان یکی دو سایت هم نماینده مورد نظر پورابراهیمی را زاهدی دیگر نماینده مردم کرمان و راور در مجلس عنوان کردند اما زاهدی در گفت و گو با «پیام ما» گفت وارد این بازی نمی شود و اصلا در این باره اظهار نظر نمی کند. استانداری کرمان اما در این میان سکوت کرد و به شائبه ها بیشتر دامن زد. پس از این ماجرا هم در روزهای گذشته خبر برکناری حجت الاسلام عباسی مدیرکل سیاسی و انتخاباتی استانداری به گوش رسید و خبرهای غیر رسمی از قرار گرفتن علی شفیعی که از نزدیکان حسین مرعشی است در این مسند خبر داده اند. خبری که تاکنون مقامات استانداری نسبت به آن واکنشی نشان نداده اند.
حالا استاندار کرمان در فاصله پنج ماه مانده به انتخابات اسفندماه مجلس از گروه های سیاسی خواسته از حرکت های حاشیه ای و خودخواهی های سیاسی پرهیز کنند چرا که الویت اول کشور اقتصاد، فرهنگ و سازندگی است. به نظر می رسد استاندار کرمان با بیان این مطلب هم در مراسم روز جهانی پست که اصلا سیاسی نیست به طور غیرمستقیم به اتفاقات دو هفته اخیر استانداری کرمان واکنش نشان داده و از گروه های سیاسی خواسته که بیشتر به فکر اقتصاد باشند. موضوعی که رزم حسینی چندی پیش و در حاشیه یادواره شهدای زنگی آباد هم به «پیام ما» گفت و هدف خود را فقط کار کردن از نوع اقتصادی توصیف کرد.

کرمان
مطالب مرتبط

ارسال پاسخ

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.