اخبار آبفا

1394/07/20

سرپرست امور آب و فاضلاب کهنوج منصوب شد
رضا بهرامی سرپرست امور آبفا کهنوج شد.
محمد طاهری مدیرعامل و رئیس هیئت مدیره شرکت آب و فاضلاب استان کرمان، طی حکمی رضا بهرامی را به عنوان سرپرست امور آب و فاضلاب کهنوج منصوب کرد.
در این حکم آمده است:
جناب آقای رضا بهرامی
با سلام؛
نظر به مراتب تعهد، شایستگی و سوابق مفید جنابعالی به موجب این حکم از تاریخ 15/7/94 به عنوان سرپرست امور آبفا شهرستان کهنوج منصوب می شوید .امید است با اتکال به خداوند متعال،ضمن تحکیم همکاری و همدلی سازمانی در چارچوب ضوابط و مقررات مطابق شرح وظایف موفق و موید باشید.
محمد طاهری-مدیرعامل

فرماندار و امام جمعه جیرفت از مدیرعامل آبفا کرمان تقدیر کردند
فرماندار و امام جمعه جیرفت با ارسال لوح تقدیر از اقدامات مدیرعامل آبفا کرمان در زمینه صنعت آب و فاضلاب در شهرستان جیرفت تقدیر کردند.
رضا کرمی پور امام جمعه و احمد امینی روش فرماندار شهرستان جیرفت با ارسال لوح تقدیر به استاندار کرمان خواستار قدردانی از محمد طاهری مدیرعامل و رئیس هیئت مدیره شرکت آبفا کرمان شدند. در این لوح آمده است:
جناب آقای مهندس رزم حسینی
استاندار محترم و محبوب استان کرمان
سلام علیکم
اینک که در سایه نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران و خون شهدای گلگون کفن این مملکت و ایثار ایثارگران و رشادت جانبازان و تلاش جهادگران و مدیریت آن یادگار هشت سال دفاع مقدس ،استان کرمان را بالقوه متعالی نموده اید و همگام با آن مدیر توانمند صنعت آب و فاضلاب ،جناب آقای مهندس محمد طاهری با تدبیر و درایت مثال زدنی خود شهرستان جیرفت و مناطق کمتر توسعه یافته جنوب استان را به کارگاه سازندگی و خدمت مبدل نموده و موج همدلی و همزبانی را به معنای واقعی کلمه در کالبد آحاد همکاران خود دمید و ثمره آن را در زندگی مردم منطقه جاری کرده است، بر خود لازم می دانیم به عنوان جزئی از پیکره این جامعه عظیم و مردم قدرشناس جنوب استان مراتب قدردانی و تشکر خود را از جناب مهندس طاهری ابراز داشته و درخواست نمائیم آن مقام معزز بعنوان نماینده عالی دولت تدبیر و امید در استان کرمان نیز در صورت صلاحدید ایشان را مورد تفقد خویش قرار دهند.
رضا کرمی پور – امام جمعه جیرفت
احمد امینی روش -فرماندار شهرستان جیرفت

کرمان
مطالب مرتبط

ارسال پاسخ

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.