خبر

منتشر شده در صفحه کرمان ویچ | شماره شماره ۴۶۷

به مناسبت هفته پست صورت گرفت
بازدید استاندارکرمان از اداره کل پست استان کرمان
به گزارش روابط عمومی پست استان کرمان، صبح هیجدهم مهرماه،، مهندس رزم حسینی استاندارکرمان به مناسبت هفته پست ازکلیه واحدهای ستادی واجرایی اداره کل پست استان کرمان بازدید نمود وبا همکاران پست استان دیدارکرد.
مهندس رزم حسینی درجریان این بازدید در جمع اصحاب رسانه اظهار داشت: به نظر می رسد با توجه به رشد فن آوری در کشور در حال نزدیک شدن به خدمات پستی به روز جهانی هستیم. رزم حسینی با اشاره به اینکه بخش عمده خدمات در دنیا از طریق پست ارایه می شود گفت: اعتماد عمومی به پست یک روزه به دست نیامده است و باید همواره تلاش شود که این سرمایه حفظ شود. نماینده عالی دولت در استان کرمان خاطر نشان کرد: پست از محدود اداراتی است که رابطه مستقیمی با مردم دارد و باید هر روز در راستای افزایش اعتماد مردمی تلاش کند. وی از خدمات اداره کل پست در استان کرمان و کسب رتبه برتر در کشور تقدیر کرد و گفت: قدرشناسی و احترام به پیشکسوتان که در مجموعه پست وجود دارد باید برای همه ما الگو باشد و همواره باید از تجربیات گذشته استفاده کنیم. وی در ادامه تاکید کرد: با توجه به زیرساخت های مناسبی که درپست وجود دارد بایستی دستگاه های اجرایی نسبت به واگذاری امور مراجعین به پست اقدام نمایند.

۲۴ محدوده معدنی در جنوب کرمان واگذار شد
رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت جنوب کرمان گفت: ۲۴ محدوده معدنی با وسعت ۵۸۲ و نیم کیلومتر مربع در این منطقه طی دو سال گذشته به بخش خصوصی واگذار شده است.
به گزارش روابط عمومی سازمان صنعت، معدن و تجارت جنوب کرمان، محمود اسکندری نسب افزود: تعداد زیادی از پهنه ها و محدوده های معدنی موجود در جنوب استان توسط این سازمان شناسایی و از طریق مزایده به افراد واجد شرایط واگذار شده است. وی تصریح کرد: سه پهنه معدنی این منطقه نیز با وسعت بیش از سه هزار و ۴۸۳ کیلومتر مربع در مدت دو سال گذشته به بخش خصوصی واگذار شده است. اسکندری نسب تصریح کرد: پس از شناسایی پنج پهنه معدنی در مناطق جبالبارز، قلعه گنج (مارز و رمشک)، اقدامات لازم برای واگذاری این پهنه ها به سرمایه گذاران واقعی انجام شد. وی ادامه داد: پس از برگزاری سه دوره مزایده، شرکت معدنی دماوند و شرکت گسترش معدنی کاوه پارس، متعلق به بنیاد مستضعفان، برنده پهنه های معدنی مارز، رمشک و شرکت آهوان کویر برنده پهنه جبالبارز شدند.

توسعه کشت کلزا و آفتابگردان در جنوب کرمان
مدیر زراعت سازمان جهاد کشاورزی جنوب استان کرمان گفت: توسعه کشت محصول استراتژیک کلزا و آفتابگردان در دستور کار این سازمان قرار گرفته است.
به گزارش روابط عمومی سازمان جهاد کشاورزی جنوب کرمان فرامرز رستگاری افزود: در راستای سیاست‎های اقتصاد مقاومتی دولت تدبیر و امید و برنامه‎های ابلاغی وزارت جهاد کشاورزی برای توسعه کشت و تولید دانه‎های روغنی، توسعه کشت محصول استراتژیک کلزا در سطح یکهزار هکتار و آفتابگردان پاییزه (الگویی) در سطح ۵۰ هکتار در دستور کار و اولویت برنامه سازمان قرار گرفته است. وی با اشاره به اینکه این کار به منظور نیل به خوداتکایی و قطع وابستگی به واردات روغن صورت می‎گیرد بیان کرد: برای کاشت به موقع محصول از اواخر مهر ماه تا پایان آبان ماه بذر مورد نیاز از ارقام اصلاح شده هیبرید جری و جولیوس توسط عاملان توزیع منطقه تامین می‎شود و موجود است.

14

نوشته های مرتبط


پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

از «پیام ما» بیشتر بدانید :

آمار سایت

  • کاربران آنلاین : 4
  • امروز: 600
  • دیروز: 706
  • هفته: 54,293
  • ماه: 70,870
  • سال: 153,570