خبر

سه‌شنبه 21 مهر 1394

برگزاری مسابقات قرآنی ویژه ورزشکاران و جوانان
دومین دوره مسابقات قرآنی ویژه ورزشکارن و جوانان به همت اداره ورزش و جوانان شهرستان زرند و با همکاری دفتر امام جمعه محترم شهرستان، اداره تبلیغات اسلامی و اداره اوقاف و امور خیریه برگزار شددر این دوره از مسابقات تعداد 50 نفر از ورزشکاران و جوانان در دو بخش آقایان و بانوان در 11 رشته حضور داشتند شایان ذکر است که نفرات برتر هر بخش به مسابقات استانی که در آبان ماه سالجاری برگزار خواهد شد اعزام می شوند .

مسابقات فوتسال یادواره شهداء جلال آباد
مسابقات فوتسال یادواره شهداء جلال آباد که با شرکت ده تیم در محل سالن شهدای جلال آباد در حال برگزاری است که نتایج هفته پنجم این مسابقات به شرح ذیل می باشد .
تیم فوتسال شهید منصوری 6
تیم فوتسال شهید عدالتخواه صفر
تیم فوتسال خادمین پیر5
تیم فوتسال شهید حسنخانی 2
تیم فوتسال پایگاه مقاومت 1
تیم فوتسال شهید کاربخش فیروزآباد5
تیم فوتسال شهرک رزمندگان 1
تیم فوتسال شهید حجت زارعی 13
تیم فوتسال شهید علی زارعی 3
تیم فوتسال شهدای جلال آباد صفر

سیرجانی ها گل کاشتند
گل گهر سیرجان 2 پاس همدان 1
گل ها : اسماعیل کیانی (46 و 56) برای گل گهر امین نصیری (14) برای پاس
گل گهر که در هفته های گذشته نتایج مطلوبی نگرفته بود در دیدار با پاس با تاکتیکی هجومی و به قصد برد وارد زمین شد و موفق شد با دو گل کیانی به هدف خود دست یابد. پاس که شرایط مطلوبی در جدول ندارد تنها یکی از گل ها را پاسخ داد و متحمل چهارمین شکست فصل شد. پاس با این شکست به قعر جدول سقوط کرد. داود مهابادی سرمربی پاس که از باخت تیمش ناراحت بود در کنفرانس مطبوعاتی حضور نیافت.

کرمانی ها برنده مس کرمانیکو
مس رفسنجان 1 مس کرمان 2
گل ها : علی خدامردی (85) برای رفسنجان – سعید صادقی (33) و میلاد پور صف شکن (65) برای کرمان
مس کرمان با شکست دادن همنام رفسنجانی خود باعث شد این تیم به قعر جدول سقوط کند. وینگو بگوویچ سرمربی کرمانی ها با توجه به اینکه فصل قبل هدایت رفسنجانی ها را بر عهده داشت با شناخت کامل از این تیم ، شاگردانش را به زمین فرستاد و در همان نیمه اول کرمانی ها به گل برترب دست یافتند. در نیمه دوم مس رفسنجان برای تغییر نتیجه بازی به اب و آتش زدند ولی این مس کرمان بود که به گل رسید تا بازی 0-2 شود. در دقایق پایانی رفسنجان یکی از گل ها را پاسخ داد تا بازی 2-1 به سود کرمان تمام شود.

رفسنجانسیرجانکرمان
مطالب مرتبط

ارسال پاسخ

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.