اخبار آبفا

منتشر شده در صفحه کاغذ اخبار | شماره شماره ۴۶۹

انتصاب سرپرست معاونت مشترکین و درآمد شرکت آب و فاضلاب استان کرمان
احمد سنجری سرپرست معاونت مشترکین و درآمد شرکت آب و فاضلاب استان کرمان شد. طی حکمی از سوی محمد طاهری مدیرعامل و رئیس هیئت مدیره شرکت آب و فاضلاب استان کرمان، احمد سنجری به عنوان سرپرست معاونت مشترکین و درآمد این شرکت منصوب گردید.
در این حکم آمده است:
جناب آقای سنجری
با سلام؛
احترماً نظر به مراتب تعهد، شایستگی،کارایی و سوابق مفید و ارزشمند جنابعالی به موجب این حکم از تاریخ ۱۸/۷/۹۴ به عنوان «سرپرست معاونت مشترکین و درآمد» منصوب می شوید.امید است با اتکال به خداوند متعال ،ضمن تحکیم همکاری و همدلی سازمانی ،تعامل مستمر و موثر با سایر معاونتها،واحدهای ستادی و امورات آب و فاضلاب در چارچوب ضوابط و مقررات در تحقق اهداف و برنامه های شرکت موفق و موید باشید.
محمد طاهری-مدیرعامل
گفتنی است همچنین طی مراسمی که با حضور مدیرعامل ،معاونین و جمعی از کارکنان شرکت آبفا برگزار شد ، از خدمات علی مصطفایی معاون امور مشترکین که به درجه بازنشستگی رسیده اند تقدیر و تشکر به عمل آمد.

لزوم آگاه‎سازی مردم نسبت به مسائل شرعی مصرف آب
امام جمعه جیرفت گفت: افرادی که از انشعاب غیرمجاز آب استفاده می‎کنند، اگر نسبت به مسائل شرعی آگاهی پیدا کنند، این رویه نادرست از بین می‎رود. حجت ‎الاسلام رضا کرمی ‎پور در دیدار مدیر و کارکنان امور آب و فاضلاب شهری، اظهار داشت: در ایام دهه اول محرم با توجه به برگزاری مراسم ‎ مختلف مصرف آب در سطح شهر افزایش می ‎یابد و این نکته باید مد نظر دست ‎اندرکاران امر قرار گیرد. وی آب را نعمتی ارزان و رایگان خواند و بیان داشت: با توجه به دسترسی آسان به منابع آبی و مصرف بی ‎رویه آن، سخنرانان باید در ایام محرم در مساجد، حسینیه ‎ها و تکایا در زمینه مسائل شرعی آب و آگاه ‎سازی مردم نسبت به این مقوله صحبت کنند. کرمی ‎پور با تأکید بر حرام بودن استفاده غیر مجاز از آب تصریح کرد: افرادی هم که انشعاب مجاز دارند، اما اسراف می ‎کنند، دچار خطای بزرگی شده و باید این مهم را مد نظر قرار دهند.امام جمعه جیرفت ادامه داد: فرسودگی انشعاب ‎های آب در سطح این شهرستان نیز از دیگر مواردی است که منجر به هدررفت آب مصرفی شده است که امیدواریم با توجه مسئولان اعتبار لازم برای بازسازی آن ‎ها اختصاص یابد.
وی افزود: هنوز زنگ هشدار کمبود منابع آبی برای بسیاری از مردم به صدا در نیامده و همین امر موجب شده است که آنان زیاد به این امر توجهی نداشته باشند و در نتیجه سطح آب ‎های زیرزمینی بیشتر کاهش پیدا کند. کرمی ‎پور عنوان کرد: از دیگر مواردی که موجب کم ‎آبی در سطح شهرستان جیرفت شده، کشاورزی بودن منطقه است و با توجه به اینکه شغل اکثر مردم نیز کشاورزی است، هدررفت آب بسیار زیاد است. امام جمعه جیرفت گفت: توسعه شهری، افزایش جمعیت، کنترل نکردن ساخت و سازها و هزینه ‎های سنگین زندگی، برخی از مردم را بر آن داشته است که از انشعاب غیرمجاز آب استفاده کنند، اما اگر نسبت به مسائل شرعی آن آگاهی پیدا کنند، این رویه نادرست از بین می ‎رود. وی اضافه کرد: به برکت انقلاب وضعیت اقتصادی مردم به حد مطلوبی رسیده است، اگر در بحث دینی و فرهنگی نیز رشد بسیار خوبی داشتیم، بسیاری از مشکلات ما کاهش می ‎یافت.

13

نوشته های مرتبط


پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

از «پیام ما» بیشتر بدانید :

آمار سایت

  • کاربران آنلاین : 3
  • امروز: 138
  • دیروز: 501
  • هفته: 10,656
  • ماه: 70,740
  • سال: 155,055