خبر

سه شنبه 13 بهمن 1394

گرامیداشت ۱۲ بهمن ماه
در راه آهن کرمان
همزمان با سراسر کشور در اداره کل راه آهن کرمان در ساعت ۹:۳۳ دقیقه دیروز مصادف با سی وهفتمین سالگرد ورود امام (ره) به میهن اسلامی، با آذین بندی ایستگاه ها و قطارها و با به صدا درآمدن سوت آنها و پذیرایی از مسافرین قطار تهران – کرمان و بالعکس این روز گرامی نگه داشته شد .

ارایه خدمات پستی به نامزدهای انتخابات خبرگان و مجلس
پست استان کرمان در آستانه پنجمین دوره انتخابات مجلس خبرگان رهبری و دهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی، آماده ارایه خدمات پستی هوشمند و هدفمند به نامزدهای این دوره از انتخابات می باشد. به گزارش روابط عمومی پست استان کرمان، اکبری ،مدیرکل پست استان در تکمیل موضوع فوق اظهار داشت: در آستانه دو رخداد بزرگ و سرنوشت ساز کشور، پنجمین دوره انتخابات مجلس خبرگان رهبری و دهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی، پست استان کرمان در راستای تعهد به رسالت پیام رسانی این امکان را فراهم آورده تا به منظور اطلاع رسانی بهینه به هم استانی ها و هرچه بهتر برگزار شدن این میثاق ملی، خدمات پستی ویژه ای را به نامزدهای این دوره از انتخابات ارایه نماید.
وی افزود: پست آمادگی کامل دارد تا در عرصه تبلیغات انتخاباتی ،فارغ از هرگونه دخالت و جانبداری جناحی و سیاسی در چهارچوب قوانین و مقررات و با استفاده از ظرفیت ها و توانمندی های کم نظیر خود مانند شبکه توزیع مویرگی؛برخورداری از بانک اطلاعاتی مکانی و نشانی های کشور و غیره ایفای نقش نماید.
اکبری در ادامه گفت: پست می تواند با استفاده از خدمات تبلیغاتی خود در قالب «پست مستقیم» با هزینه های مناسب، در کوتاهترین زمان، مرسولات و بروشورهای تبلیغی نامزدها را با استفاده از بانک‌های اطلاعاتی پست به نشانی‌های معین (با نشانی) و یا به صورت فراگیر (بدون نشانی) توزیع نماید. مدیرکل پست استان درخصوص سایر خدمات انتخاباتی پست اظهار داشت: نامزدها همچنین می توانند در زمینه تبلیغات انتخاباتی از سرویس یگانه و منحصر به پست، سرویس کارت پستال که ترکیبی از پست فیزیکی و الکترونیکی است و دارای قابلیت های متعدد نظیر بارگذاری تصاویر شخصی برای چاپ به عنوان تصویر کارت، درخواست توزیع در زمان دلخواه و ارسال انبوه می باشد استفاده نمایند.
وی ارایه خدمات سیستم «پست صوتی» را به عنوان یکی دیگر از سرویس های تبلیغاتی پست برشمرد و گفت: براساس فرایندهای تعریف شده در این سرویس متقاضیان، تبلیغات خود را از طریق سیستم صوتی شرکت پست به اطلاع شهروندان اطلاع رسانی می نمایند.
اکبری،مدیرکل پست اظهار داشت: داوطلبان انتخابات همچنین می توانند از سایر خدمات پست نظیر:تمبر اختصاصی، تمبر تبلیغاتی و پست تبلیغ استفاده نمایند.
وی ضمن اعلام فعال سازی ستادهای شهرستانی انتخابات در سطح ادارات پست استان درخصوص چگونگی بهره مندی نامزدها از خدمات پستی بیان داشت: ستادهای انتخاباتی که تمایل به استفاده از خدمات پستی دارند می‌توانند به منظور انعقاد قرارداد در کرمان به اداره کل پست واحد بازاریابی ویا روابط عمومی و شهرستان ها به ادارات پست مرکزی مراجعه نمایند.

کرمان
مطالب مرتبط

ارسال پاسخ

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *