گامی دیگر در راستای مسئولیت‌های اجتماعی بانک پاسارگادکلنگ‌زنی و افتتاح 6 مدرسه در استان‌های خوزستان و لرستان

دوشنبه 17 خرداد 1400

بانک پاسارگاد در راستای ایفای مسئولیت‌های اجتماعی خود در حوزه ساخت مدرسه و توسعه فضاهای آموزشی کشور، سه باب مدرسه در استان لرستان، دو باب مدرسه در استان خوزستان افتتاح و عملیات احداث مدرسه 12 کلاسه در دزفول را آغاز کرد.
به گزارش روابط‌عمومی بانک پاسارگاد، با حضور دکتر مجید قاسمی مدیر‌عامل بانک پاسارگاد و شماری از مسئولان استانی و محلی 5 باب مدرسه در استان‌های لرستان و خوزستان افتتاح و احداث مدرسه 12 کلاسه در منطقه مهرشهر شهرستان دزفول در خرداد ماه جاری آغاز شد. راحله شهرابی مدیر امور حوزه راهبری و روابط‌عمومی بانک پاسارگاد ضمن اشاره به فعالیت‌های گسترده بانک در حوزه مسئولیت اجتماعی به‌خصوص در حوزه‌های فرهنگی و آموزشی، مسئولیت اجتماعی را به عنوان فرهنگی نهادینه و بخشی جدایی‌ناپذیر از فعالیت‌های بانک پاسارگاد دانست و در‌این‌خصوص تصریح کرد: بانک‌پاسارگاد همواره اقدامات و فعالیت‌های متنوع و گسترده‌ای را در بخش‌های مختلف علمی، فرهنگی، آموزشی، ورزشی و نیز اعطای کمک‌های انسان‌دوستانه و خیرخواهانه با هدف مشارکت سازنده در توسعه اجتماعی به انجام می‌رساند. از جمله این اقدامات می‌توان به ساخت مدرسه و کتابخانه در مناطق آسیب دیده از سیل و زلزله و مناطق کمتر برخوردار استان‌های مختلف کشور اشاره داشت.

او در ادامه افزود: بانک پاسارگاد تاکنون 25 مدرسه در استان‌های کهگیلویه‌و‌بویراحمد، هرمزگان، سیستان‌و‌بلوچستان،خراسان‌رضوی، البرز، آذربایجان شرقی، خوزستان، لرستان و گلستان ساخته است و ساخت 11 مدرسه دیگر در استان لرستان را در دستور کار خود دارد. در حوزه ساخت کتابخانه نیز، 17 کتابخانه در استان‌های اردبیل، همدان، کهگیلویه و بویراحمد، لرستان و فارس توسط بانک احداث شده که تنها بخشی از اقدامات بانک در حوزه فرهنگی است.

بانک پاسارگادخوزستانساخت مدرسهلرستانمسئولیت اجتماعی
مطالب مرتبط
محوطه پنج‌هزارساله قربانی جاده‌سازیلودرها «جوبجی» را زیر گرفتند
معاون دادستان کل کشور تشریح کرد:آخرین جزییات پرونده مدیران آب خوزستان
پیام خبر
آبآب خوزستان
با وجود ممنوعیت، بیش از ۴۰هزار هکتار از خوزستان زیر کشت شلتوک استبرنج‌کاری در زمین تشنه خوزستان
آیسان زرفامآیسان زرفام
سازمان آب و برق خوزستان:دبی خروجی سدهای دز و کرخه افزایش یافت
اقلیم
آببی آبی

ارسال پاسخ

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.