آمریکا می خواهد ایران را «آندلس دوم» کند

منتشر شده در صفحه کاغذاخبار | شماره 443

آمریکا می خواهد ایران را «آندلس دوم» کند
نماز جمعه این هفته تهران به امامت آیت الله موحدی کرمانی، نماینده کرمان در مجلس خبرگان برگزار شد. گزیده سخنان این عضو مجلس خبرگان را در زیر به نقل از خبرآنلاین می خوانید:
آمریکا را خوب بشناسید و فراموش نکنید که آمریکای امروز همان آمریکای جنایتکار و خونریز دیروز است. دشمنی آمریکا با اسلام ثابت مانده؛ آرزوی عادی شدن روابط با ایران را در سر می‌پروراند تا در منطقه نفوذ کند.
دلخواه آمریکایی رواج فساد، بی بندو باری و فیلم های مستهجن در ایران است گفت: آمریکا می خواهد ایران را به «آندلس دوم» تبدیل کند.
آمریکا می خواهد داعش را اداره کند و به دروغ می گوید که می خواهد آن را ریشه کن کند.
حرکت تنفر از اسرائیل که از ایران شروع شده است دارد به دنیا سرایت می کند.
متأسفانه امروز از هر چهار ازدواج یکی به طلاق منجر می شود و جای تأسف دارد که این طلاق ها به صورت توافقی صورت می گیرد، اصطلاح جدیدی که به تازگی باب شده است.
روزانه ۵۰۰ طلاق در کشور رخ می دهد.
متأسفانه امروز آنچه مبنای ازدواج قرار گرفته زیبایی، پول، مقام، ماشین، خانه و حقوق مکفی است که می بینیم به فروپاشی خانواده ها منجر شده است.
{با اشاره به سالروز فوت مرحوم طالقانی} وی عالمی مبارز ، پرتلاش و مجاهد بود که هرگز زندگی و مشکلاتش در روح او خللی ایجاد نکرد.
{با اشاره به واقعه هفدهم شهریور} این واقعه دو روی یک سکه بود، از یک طرف جنایت شاه بود که به امر امریکا صورت می گرفت، جنایتی که هیچ گاه فراموش نمی شود و طرف دیگر مقاومت مردم و شهادت طلبی آنان بود.
بر اساس سخن معصوم (ع)، خداوند بر روی زمین به کسانی که نعمت و قدرت می‌دهد، برای استفاده مردم است.
اگر مسئولان مردم را فراموش کنند، قدرت و نعمت از آنها گرفته می‌شود و به دیگری سپرده خواهد شد.
حب دنیا برای انسان تا جایی است که اگر فردی به کسی یا چیزی که می خواهد نرسد، اقدام به خودکشی می‌کند و در دوران شاه نیز از این اتفاقات افتاد.
مسئله دنیا می تواند بر روح انسان اثر بگذارد و به خاطر دنیا اقدام به خودکشی می‌کند.

17

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

از «پیام ما» بیشتر بدانید :

آمار سایت

  • کاربران آنلاین : 4
  • امروز: 346
  • دیروز: 636
  • هفته: 48,351
  • ماه: 70,608
  • سال: 153,875