خبر

منتشر شده در صفحه ورزش و ورزشکار | شماره 670

سفر وزیر ورزش و جوانان به شهرستان های سیرجان و بردسیر
محمود محمودی نیا دیروز با اعلام این خبر اظهار داشت: محمود گودرزی وزیر ورزش و جوانان پنجشنبه ۲۴ تیر ماه راهی شهرستان های سیرجان و بردسیر می شود تا ضمن بازدید از چند پروژه ورزشی ، وضعیت ورزش این دو شهرستان را ارزیابی کند .
وی افزود: دکتر گودرزی در این سفر ابتدا از مجموعه های ورزشی امام علی (ع) ، مجموعه تختی و مجموعه گل گهر بازدید خواهند کرد و پس از آن از سالن ورزشی محمود آباد، بازدید می کند. محمودی نیا تصریح کرد: همچنین دکتر گودرزی ضمن بازدید از سالن های ورزشی در دست احداث ملک آباد و نجف آباد ، راهی نجف شهر می شود تا سالن ورزشی نجف شهر را افتتاح کند. مدیر کل ورزش و جوانان گفت: آخرین برنامه وزیر در سفر یک روزه به سیرجان حضور در جلسه شورای ورزش این شهرستان است. وی همچنین از سفر وزیر به بردسیر در این سفر یک روزه خبر داد و گفت: دکتر گودرزی همچنین علاوه بر حضور در شورای ورزش این شهرستان از استخر در دست احداث بردسیر و سالن در دست احداث دشتکار نیز بازدید می کند.

شروع یارگیری مس
در حالی که کمتر از یک ماه به آغاز فصل۹۵-۹۶ لیگ دسته یک ایران باقی مانده، کم کم تیم های حاضر در این مسابقات شکل و شمایل واقعی تری به خود می گیرند و خود را برای حضور قدرتمند در این مسابقات آماده می کنند. مس کرمان نیز که بعد از مشخص شدن کادر مدیریتی و فنی اش، تمرینات خود را آغاز کرده این روزها در حال جذب بازیکنان جدید و تمدید قراداد بازیکنان مورد نظر برای فصل آینده است. احمد زنده روح، بهنام داداش وند، محمدرضازینال خیری و احسان پور شیخ علی از جمله بازیکنانی هستند که تا دیروز قرارداد خود را تمدید کرده اند. ضمن اینکه تا کنون تیم مس موفق به جذب رضا حیدری از فجر سپاسی شیراز، رضا ستاری و رضا حیدری از مس رفسنجان، آرمان شهداد نژاد از نیروی زمینی تهران، امیرحسین طاهری از تیم های پایه مس، فرشید علیزاده از نفت مسجد سلیمان، مهدی دغاغله از سایپا، علیرضا قاسمی از شهرداری اردبیل و سجاد اژدر از نساجی مازندران شده است.

ابوذر پورباقری قوی ترین مرد استان کرمان
مسابقات قویترین مردان استان با حضور ۸ شرکت کننده در اختیار اباد برگزار گردید.
در این دوره از مسابقات، ابوذر پورباقری ورزشکار با اخلاق مجتمع سنگ آهن جلال آباد توانست با اقتدار حریفان خود را شکست داده و قویترین مرد استان شود. گفتنی است پورباقری تاکنون موفق به کسب چندین عنوان قهرمانی در مسابقات مچ اندازی و قویترین مردان در سطح شهرستان زرند و استان شده است.

9

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

از «پیام ما» بیشتر بدانید :

آمار سایت

  • کاربران آنلاین : 7
  • امروز: 99
  • دیروز: 361
  • هفته: 2,660
  • ماه: 15,575
  • سال: 76,777