اتهام بقایی قابل بیان نیست

منتشر شده در صفحه کاغذ اخبار | شماره 392

اتهام بقایی قابل بیان نیست
محمدباقر نوبخت سخنگوی دولت به روال هفته های گذشته نشست خبری خود را با حضور خبرنگاران برگزار کرد. نشست دیروز سخنگوی دولت تحت تاثیر بازداشت حمید بقایی، معاون محمود احمدی نژاد رئیس دولت سابق بود. گزیده صحبت های بقایی را به نقل از خبرآنلاین در زیر بخوانید:
دولت با شروع به کار خودبا اسناد در اختیار خود، برخی تخلفات غیرقانونی را در رابطه با دولت قبل مشاهده کرد. مرجعی که نهایتا می تواند تایید کند انچه از رفتار این دولت نسبت به دولت قبل خلاف قانون است یا خیر قوه قضاییه است.اما به هر حال بدون اینکه این ها را رسانه ای کنیم معاونت حقوقی مامور شد در رابطه با همه این موارد در مراجع قضایی طرح دعوا کند. الان هم منتظر هستیم مرجع قضایی این پرونده هایی که در دولت یازدهم به این مرجع ارجاع شد و پرونده هایی که از دولت پیش در دست داشت را رسیدگی کند .
در رابط با دستگیری بقایی سخنگوی قوه قضاییه گفت اتهامش قابل بیان نیست. بنابراین اینکه شکایت کدام مرجع سبب دستگیری ایشان شده معلوم نیست. اما دولت بدون اینکه بخواهد موردی را رسانه ای کنداین موارد را پیگیری کرد. و حالا حق و انصاف این است که قوه قضاییه خودش در رابطه با بقایی اطلاع رسانی کند. اما دولت در جایگاه قانونی خود در ارسال این اسناد به قوه قضاییه اقدام کرده است.
دولت با وجود تحریم ها و تقلیل منابع و کاهش شدید قیمت نفت موفق شد رشد منفی اقتصادی را به رشد مثبت تبدیل کند.
تا این لحظه شکایت رسمی از طرف دولت دراین باره ( اتفاقات مراسم سالگرد ارتحال امام) تنظیم نشده است.

12

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

از «پیام ما» بیشتر بدانید :